Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ________________

Jestem załamana. Nie wierze w to co zobaczyłam

Polecane posty

Gość a co jeszcze bylo
moze wrzuc ten adres do google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
jest teraz w domu to go zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
ja nie znam żadnej Magdy, a u niego w pracy owszem jest jedna Magda ale ona ma ponad 50 lat ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumburakk
nie ni, dziewczyno, nie zostawiaj tak tego. bedziesz siedziec cicho jak mysz pod miotla? a jesli zdradza cie perfidnie? trzeba to wytlumaczyc natychmiast. jak sie okaze pomylka, to go przepros i powiedz, ze nie byl to brak zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
w sumie od biedy mozna tez zapytac wrozek na kafe jesli wierzysz w takie rzeczy. czy moj facet ma romans? czemu nie.... zwykle sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoj narzeczony jakiego ma maila ? w sensie czy jest to imie i nazwisko ,czy jakis pseudonim ? bo jak imie i nazwisko ,to raczej nie ma mowy o pomylce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi.......................
weź założ sobie konto na fotka.pl i wpisz w wyszukiwanie zaawansowane ten mail, jest szansa ze cos znajdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
dobra dziewczyny idę do niego, co mam być to będzie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
po co sie tak bawic i tracic czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapu ciapu
temat dnia :D na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
ok potem napisz tutaj jak sie wyjasni. wszystkie jestemy ciekawe. odwazna z ciebie dziewczyna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna Rozsadna
A gdyby tak wyslac pustego maila? Jest to jakies rozwiazanie, zawsze mozna powiedziec, ze przez przypadek albo nie wiadomo jak sie wyslalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapu ciapu
ale po co pustego maila? tamta osoba oleje takiego pustego maila... poza tym laska poszła gadac ze swoim facetem. czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
ja tez sie denerwuje teraz i nie moge doczekac jak to sie skonczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna Rozsadna
Gdyby byla jego dobra znajoma to by cos wiecej odpisala (np misiu po co... :) )a gdyby byla nieznajoma to byl olala albo zwrocila uwage, zeby nie wysylac pustych maili (ja bym tak zrobila). Ale dobra, czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
czekamy czekamy.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas sledze ten topic i w koncu sie doczekałam że autorka poszła:D Czekam , czekam , jak tylko będziesz to pisz:) Trzymam kciuki aby to była pomyłka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedyna Rozsadna
NIech nakrzyczy, ze sprawdzala poczte ale niech sie okaze, ze to kumpela. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka po tym, jak wreszcie zaszła w ciążę (a było ciężko) , do wszystkich znajomych wysłała maila bez tematu za to z tekstem "JESTEM W CĄŻY!!!!!!!!". Dopiero teraz do mnie dotarło, że mogło to być gdzieniegdzie opacznie zrozumiane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
no rzesz kurwa wiedziałam ze tak będzie: 1. dlaczego mi przeglądasz pocztę??. (nie wiedziałam co odpowiedzieć no dlaczego , bo ci nie ufam??) 2. Za spokojna ta rozmowa to nie była, krzyki i wyrzuty A na koniec powiedział ze sam sobie wysłał tego maila z fikcyjnej skrzynki bo wiedział ze mu przeglądam pocztę i tym mailem chciał mi utrzeć nosa!!!!! PALANT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
sorry ale faktycznie palant. skoro sie bardzo wkurzyl to cos chyba jest na rzeczy. przeciez jakby nic nie bylo to po co by sie tak denerwowal? a ten teskt, ze niby sam sobie wyslal idiotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiga
a to żartowniś........ wqrzający troche żart. Z takich problemów sie nie zartuje! czy on tego nie wie ;PPP przeciez przezywalas traume psychiczna.... a z tym przeglądaniem poczty to sam Cię zachęcił bo sprawdzałas mu poczte na jego prośbe i to wystarczy by podjudzić ciekawosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ściema typowa zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiga
ja bym go wyzwała normnalnie i obrazilła sie. Taki meega foch na niego. Utrzyj mu teraz Ty nosa ze w TAKI sposób sie z toba nei zartuje. Obraź sie po prostu no! wyprowadz sie na 2dni do rodziców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O gosh! To niech Ci pokaże te \"fikcyjna skrzynke\" ze wchodzi i wpisuje hasło a potem niech pokaze ze wyslal takiego maila. Wg mnie to sciema skoro krzyczal ze mu sprawdzalas poczte a sam dal ci haslo. Marne wytlumaczenie. Poza tym krzykiem racji sie nie udowodni, jakby nie mial nic do ukrycia to na spokojnie by Ci wszystko wyjasnil... :/ Coz wiecej moge napisac...to jest moje zdanie ale moge sie mylic. Trzymaj sie i postaraj sie porozmawiac z nim bez emocji,ale konkretnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiga
a i żebys mogła mu uwierzyc to niech przy tobie teraz sie zalgouje na fikcyjna poczte i pokaze tego wyslanego maila. Bo kiepska ściema ogolnie , nie wiadomo czy wierzyc czy nie . Jesli odmówi logowania i wytlumaczenia jawnego to wyprowadz sie na te 2 dni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapu ciapu
hmmmm.... dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×