Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

celinedion

zwiazek z starszym facetem

Polecane posty

Hej dziewczyny mam pytanko jak sadzicie zwiazek z starszym o 9-10lat facetem moze byc udany i trwac dlugie lata ??Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mi pytanie
Moze byc,wszystko zalezy od Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotmaale
moze być. Mój mąż jest starszy 9 lat, bywają lepsze i gorsze chwile, jak w każdym małzęństwie, razem jesteśmy 7 lat i jedno zawsze jest boskie w naszym związku - seks. Na dodatek, po siedmiu latach, nadal codziennie :). W nagłych przypadkach, jak grypa, potworne zmęczenie, czy wyjazd, bardzo rzadko miewamy dwu - trzydniowe przerwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bessęsu
to raczej nie zależy od wieku, bo ja z moim równolatkiem też codziennie ps. Duże jest prawdopodobieństwo, ze za 20 lat też tak będzie - a ze starszym, już nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wam powiem
Mój ojciec starszy jest od mamy 10 lat , a w styczniu mineła ich 37 rocznica ślubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja młodsza o 11 lat
Razem jesteśmy od 10 lat. On jest cudowny. Seks jest coraz lepszy - sama się zastanawiam jak to możliwe? Dla informacji on ma 52 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***as***
a ja mam 20 a moj kochanek 29.. niestety, tylko kochanek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalotka
ha! 5 lat byłam w związku z mężczyzną starszym o 10 lat...Teraz mam chłopca młodszego o 3 lata :) Nie ma zasad - i to jest najpiekniejsza! Grunt to poczucie, ze z ukochaną osobą można porozmawiać o wszystkim - bez tematów tabu! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko23
Ja mam męża 8 lat starszego i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Miałam też partnerów tylko 2-3 lata starszych i jakoś mi nie wyszło. A prawda jest taka że to zależy od osoby a nie od różnicy wieku partnerów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hym....
kochaniutka :miłość,wierność,zaufanie,przyjaźń.........and rock and roll :) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×