Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Titikaka

Zamias sexu z mezem wole obierac ziemniaki

Polecane posty

Gość Titikaka

On traktuje mnie jak worek na sperme!Jestesmy ze soba juz jakiec 5 lta a on jak chce sie ze mna kochac to po prosu podchodzi i wsadz:-( To jakis koszmar! Doszlo do tego ze wole sptzarac niz sie kochac z wlasnym mezem. Pod odbyciu stosunku (ja OCZYWISCIE nie dochodze) on nic nie mowi i idzie dalej do pracy. Nie odzywam sie do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka co sie znalazla
to dlaczego sie tak latwo dajesz? ;) wspolczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrozumiale nieco
ale jak to podchodzi i wsadza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy się, stary jest amatorem szybkich numerków, czasem dobra odmiana, na dłuższą metę , nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia0000
to moze go po prostu zostaw i problem z glowy, skoro twierdzisz ze seks z nim to koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia0000
albo porozmawiaj z nim szczeze to moze cos sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia0000
masz racje body to dobry sposob - chodz rozebranie kobiety nie sprawia zadnych problemów, faceci maja w tym juz wprawe i to jaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia0000
no niewiem czy kochanek to dobre rozwiazanie ? ja raczej wybrała bym uczciwa rozmowe z mezem i powiedziała co mi lezy na sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia0000
bardzo mily bladynie moze masz i racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortensen
Typowo babskie egoistyczne podejscie - skoro przychodzi i wsadza, to rzuc go, bo szkoda ziemniaków... A ja zapytam: A próbowałaś kiedyś kochać się z nim sama inicjując wieczorem intymną sytuację? Świece, kadzidełko, pachnąca pościel,miód, kostki lodu i herbata miętowa?...Dałaś mu chociaż raz w życiu do zrozumienia, że seks może trwać więcej niż szybki wsad z zaskoczki, że można kochać się godzinami nie wychodząc z łóżka, całować sie i peiścić, szeptac do ucha i smiać się, całować sie wszędzie i lizać? Czy to wszystko, na co stać kobiety? Skoro jest mało romantyczny to trzeba go zmienić? Żadnej inicjatywy z waszej strony? Tylko oczekiwania? NIc nie dac, tylko czekać aż ktoś da? Zastanócie, sie, bo powiem Wam, że jak sie faceta nauczy, że zero inicjatywy, baba sama palcem nie kiwnie, a o skes trzeba sie prosić, to po jakimś czasie facet przychodzi, i przy zmywaniu garów zadrze wam kieckę wsadzi i po sprawie. Seks to dwustronne pole oczekiwań ale i kreatywncyh inicjatyw, zapału, i dadmskomęskiej walki o teren :) Najpierw samej rachunek sumienia i szczewre odpowiedzi..a potem sugestrie by zmieniać ot tak partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Titikaka
karze mi się zgjąć i on go wsadza, b już mu stoi i się zpuszcza. Potem klepie mnie w tyłek, naciaga majtki i idzie reprerować auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakooja
zaraz po tym jak sie spusci pójdz do niego i wyciągnij mu małego z rozporka i zacznij ssać, jak mu jeszcze stanie to zrób wszystko by sie spuścił...za 5 minut zrób to jeszcze raz, aż go zaczn jajka boleć, kilka takich sesji i zacznie sie zastanawiac nad tym czy aby na pewno lubi takie zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będzie kupno auta, które nie będzie się psuło. Przez to twój mąż będzie miał więcej czasu na seks i może będzie trwał dłużej. Choć miło, że3 naciąga ci majtki, przez co widzę, że się nie przeziębisz. Dba więc o ciebie. No ale kupcie to auto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×