Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcaca ale niewiedzaca

Jaka maszyna?

Polecane posty

Gość chcaca ale niewiedzaca

Witam ;) Chiałabym sie nauczyć szyć. Do pomocy mam mamę (przynajmniej w kwestii podstaw, keidyś dawnot emu szyła trochę) i ciocię po szkole krawieckiej. Wyczytałam tez że książki pani Hanus są dobre i właśnie rpzymierzam się do zakupu :D Ni wiem jednak jaką maszyne wybrac...jako syudentka ma ograniczony budżet, czyli ok. 300-400zł. Patzryłam trochę na Allegro ale nie wiem co wybrać i czy zakup taniej maszyny ma sens. Może lepiej poszukac w komisach używanej, ale jakiej? Jeśli ktoś sie na tym zna, będę wdzięczna za rady. Najlepiej konkretne modele. Jeśli nie to rpzynajmniej na co zwracac uwagę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu kupowac takiej taniej maszyny,wiecej czasu spedzisz na próciu niż na szyciu i na pewno szybko sie zniechecisz! przy szyciu jak i przy przeróbkach najwazniejsz jest dobra maszyna i nie koniecznie bardzo droga,masz pewnosc ze nie zniszczysz materiału (kiepska maszyna może ci narobic dużo szkód na tkaninie tak samo jak kiepsko dopasowana igła)proponowałabym zakup na raty dobrej maszyny,ja osobiscie używam maszyny firmy Pfaff model select 1538(dosc droga,ale warta tych pieniędzy) wejdz sobie na strone www.husqvarna-viking.pl tu sa naprawde maszyny godne polecenia.tel. do Krakowa 012 296-58-20 możesz zapytac o najtańszą maszynę,ale dobrą.Zyczę powodzenia i gratuluję chęci fajna sprawa uszyc sobie żecz,której nikt albo prawie nikt nie ma,a teraz jest duży wybór gazet z wykrojami.Na stronie www.\"KEJ\"sp.z o.o. możesz zamówic gazetę z wykrojami ELEGANTKA Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sensu kupowac takiej taniej maszyny,wiecej czasu spedzisz na próciu niż na szyciu i na pewno szybko sie zniechecisz! przy szyciu jak i przy przeróbkach najwazniejsz jest dobra maszyna i nie koniecznie bardzo droga,masz pewnosc ze nie zniszczysz materiału (kiepska maszyna może ci narobic dużo szkód na tkaninie tak samo jak kiepsko dopasowana igła)proponowałabym zakup na raty dobrej maszyny,ja osobiscie używam maszyny firmy Pfaff model select 1538(dosc droga,ale warta tych pieniędzy) wejdz sobie na strone www.husqvarna-viking.pl tu sa naprawde maszyny godne polecenia.tel. do Krakowa 012 296-58-20 możesz zapytac o najtańszą maszynę,ale dobrą.Zyczę powodzenia i gratuluję chęci fajna sprawa uszyc sobie żecz,której nikt albo prawie nikt nie ma,a teraz jest duży wybór gazet z wykrojami.Na stronie www."KEJ"sp.z o.o. możesz zamówic gazetę z wykrojami ELEGANTKA Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×