Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta8503

ŻONY GRAJKÓW

Polecane posty

Cześć są tu żony,które mają mężów co grają po weselach?,co robicie soboty jak ich nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam..
mój narzeczony (niebawem mąż) jest grajkiem - od wielu już lat z resztą. Przyzwyczaiłam się już do jego wesel. A weekend spędzam jak każdy inny, na praniu i sprzątaniu, a oprócz tego mam czas dla siebie i święty spokój :) Czasem tylko w niedzielę smutno (poprawiny) jak obiad muszę jeść sama, no i w sylwestra smutno. Wspomnę też że nie znoszę prasować jego weselnych koszul i spodni w kancik ...brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez jest zmorą prasować koszule i spodnie w kancik i też nie lubie siedziec w sylwestra w domu,dzisiaj ma sobote wolną ale od wakacji go niebedzie po dwa dni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas sie cieszyc
ze Twoj maz gra na weselach. Z tego jest dobra kasa, bo kazdy zespol bierze dobrze ponad 1500 zl, a jak 2 dniowe wesele to i 2000...wiec nie narzekaj, ze nie ma go w domu, a ciesz sie! kupisz sobie cos ladnego, dziecku takze i jemu oczywiscie tez, kazdy bedzie zadowolony, a i uczucie tak szybko nie wygasa, bo w weekendy, choc go nie ma,Ty tesknisz, a tesknotka zbliza... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muzzzzykalna
Mój narzeczony też gra na weselach,ale nie rozpaczam z tego powodu,bo gram razem z nim:D Tak się złożyło,że nim się jeszcze poznaliśmy każdy działał już w tym biznesie na swój sposób,a potem połączyliśmy tylko siły;) Wiem,mam szczęście,gdybym nie robiła tego wcześniej też bym musiała spędzać samotnie weekendy,ale dla mnie ważne jest robić to co się kocha i co daje prawdziwą satysfakcję,więc gdyby on sam grał też bym to zrozumiała i cieszyła się,że mam takiego zdolnego mężczyznę:) Pozdrawiam wszystkie żony,narzeczone i dziewczyny muzyków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co się smucić że spędza się któryś weekend samotnie :D A co mają powiedzieć żony marynarzy,żółnierzy itd??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyytakzapytam
a co z zazdroscią? jesteście zazdrosne o ten czas , o te wystrojone dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×