Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po porodzie

czy też ktoś tak miał????????????

Polecane posty

Gość po porodzie

jestem 2,5 tygodnia po porodzie , i czasami wyleci mi z pochwy taki duży skrzep.czy to normalne?miała któras z was tak??bardzo prosze o wasze odpowiedzi.dodam że narazie nic mie nie boli i goraczki tez nie mam ale troche się wystraszyłam tymi dużymi skrzepami.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie - to normalne macica sie oczyszcza.Nie masz sie co martwic no chyba ze lecialyby ci dluzej niz 6 tyg.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dwa miesiące po porodzie.To bardzo dobrze,że skrzepy krwi wylatują,bo one muszą wylecieć!Gdyby niewyleciały i coś się tam zatkało dostałabyś temperatury i krwotoku i wtedy szybko do szpitala!Te skrzepy i wszystko co teraz po porodzie z Ciebie wylatuje to tzw.odchody.Brzydko się to nazywa,ale to wszystko będzie wylatywać aż do 6tyg.po porodzie i niczym się niemartw.Nawet jeśli będzie brzydko pachnieć to jest ok. Już i tak najgorsze masz za sobą,więc teraz zajmij się dzidzią i niczym się niemartw:)Wszystko jest ok!Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak miałam i dostałam leki: antybiotyk i na wywołanie skurczy macicy bo niestety na usg było widać że została tam krew i skrzepy a macica się obkurczyła i zablokowała ujście. Radzę nie lekceważyć takich objawów bo to może skończyć się bardzo poważnym zabiegiem. Proponuje jak najszybciej iść do lekarza i to nawet jechać do szpitala jak w weekend twój gin. nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie
tego właśnie boje-żeby nic tam mi sie nie zapchało ale krwawie prawie cały czas z małymi przerwami więc narazie chyba nic tam sie nie zapchało.dziękuje za pocieszajace odpowiedzi. :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po porodzie
a czy wasze maleństwa też cały czas siedziały przy cycu? bo mój synuś w dzień prawie nie śpi tylko ca czas by cyca ciągnął,zastanawiam sie czy może on sie wcale nie najada? ale pokarm mam bo słysze jak przełyka mleko.czy to może jest takie chwilowe te jego nie spanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko zdrowy objaw ztymi skzrepami, mnie w szpitalu wyl;ecialo cos gigantycznego rozmiaru, smialam sie ze watroba heheh tak to wygladalo, pzrerazona polecialam do poloznej a ta w smiech i wlasnie mi wytlumaczyla ze to dobzre ze skzrepy wychodza same a nei tzreba czyscic mechanicznie ani farmakologicznie :) a co do dziecka pzry cycu to moj maly po porodzie nie chcial a teraz za to siedzialby caly czas ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×