Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wpadłem przypadkiem

UWAGA, zboczeniec, znajdźmy go dawny PIPPA

Polecane posty

Gość Wpadłem przypadkiem

Z tego co wiem Polska potrzebuje około 100 baterii Patriot aby skutecznie odeprzeć atak lotniczo-rakietowy ze strony Rosji. Wyobraźcie sobie sytuację, że wnerwiona Rosja wysyła Mig-i i pociski manewrujące w celu zniszczenia placu budowy instalacji tarczy. Nadlecieć mogą z całej linii brzegowej, Kaliningradu, Białorusi czy Ukrainy. Z Ukrainą nic nie wiadomo, to dalej komuna i komuniści. Rosja nie będzie głupia i wyśle ze 30 Mig-ów i wiele SU-ileś plus do tego wystrzeli określoną liczbę pocisków manewrujących. Nikt nie mówi o ataku nuklearnym tylko o konwencjonalnym. Polska z nielotami F16 nic nie zrobi, bo te Jaszczembie będą w zasięgu Rosyjskich wyrzutni S300 i S400 z granicy Rosji czy Białorusi, które mogą sięgnąć nielota zaraz nad Krzesinami. Zaistnieje potrzeba odparcia ataku powietrznego prowadzonego przy ogromnej ilości statków powietrznych w jednej chwili. Na każdy obiekt latający trzeba liczyć co najmniej 2 rakiety przechwytujące. To wszystko się stanie tak szybko, że trzeba by odpalić w jednej chwili od kilkudziesięciu do grubo ponad setki Patriotów. Pamiętajmy, że dystans do przelecenia będą mieli na poziomie pojedynczych setek kilometrów i wykonując lot z prędkościami ponaddźwiękowymi zajmie to dosłownie chwilkę. Nie sądzicie chyba, że Rosja pośle parkę samolotów do wykonania tego zadania? Wyślą dziesiątki maszyn! Z czego większość może być pozorowanymi obiektami, nawet stareńkimi Mig-ami 21 ale zestrzelić trzeba wszystkie. Mądre głowy sądzą, że potrzeba Polsce ma prawdę minimum 50 ciężarówek z wyrzutniami Patriotów 3 generacji, tej najnowszej. Ile nam da USA za tarczę? Może z 5 sztuk? Które dostaniemy? Te nowe czy stare z zapasów magazynowych, pamiętające jeszcze czasy pierwszej wojny w zatoce? Te 5 sztuk zestrzeli rzeczoną wcześniej parkę Mig-ów pod warunkiem, że będą stały we właściwym miejscu, którego nie da się przewidzieć. Ale nie zapewni w żaden sposób ochrony przed prewencyjnym lotniczym uderzeniem konwencjonalnym na Polskę i Czechy!!!! Wyeliminują nam plac budowy silosów, a Czechom plac budowy radaru. Gdybym był dowódcą to wysłałbym z 50 pocisków manewrujących i z 30 samolotów w jednej chwili, przeprowadził nalot i umknął za granice. Samoloty oczywiście przemalowane i w barwach Iranu hehe. Pamiętajcie, że to jest tak samo jak w Iraku czy Afganistanie. Nasze wojsko strzela do partyzantów ale jak zginie Polak to jest wielkie halo. Zapominamy, że strzelając sami jesteśmy ostrzeliwani. Pamiętajmy, że pociski przeciw stacjom radiolokacyjnym mają też Rosjanie i tak samo jak nasze F16 mogą wystrzeliwać je z Miga w kierunku radaru wyrzutni Patriot. Nic z tego nie wyjdzie! Ministrowie dalej będą kłamać, że to tajemnica wojskowa itepe. Witam. Przypadkiem trafiłem na te fora na kafeterii i jedno co rzuciło mi się w oczy to tysiące jak nie dziesiątki tysięcy tekstów o tematyce seksualnej, pisanych prawdopodobnie przez tego samego chorego, zboczonego osobnika. W dawnych czasach Internetu, szczególnie Usenetu, grup dyskusyjnych w okolicach końca la dziewięćdziesiątych i później był osobnik przedstawiający się jako ”pippa”. Wpiszcie w gogle ”pippa@” dokładnie tak jak napisałem z cudzysłowami. Dalej na górze w wynikach wyszukiwania kliknijcie grupy dyskusyjne. Szukajcie tam. Styl i tematyka jakże podobna do wielu autorów rozpoczynających wątki na kafeterii przypomina osobnika podającego adresy email: pippa@friko6.onet.pl pippa@wp.pl Kiedyś użytkownicy doszli do wniosku, że jest to taki internetowy troll ale będący niespełna rozumu, może zboczeniec, homoseksualista, transwestyta, pedofil. Trudno powiedzieć. Osobnik ten potrafił zniknąć na 2-3 lata po czym pojawiał się ponownie ze zdwojoną siłą. Jakby siedział w więzieniu lub w psychiatryku. Co jest ciekawe, człowiek ten sam sobie odpowiada na posty i prowadzi dyskusję z samym sobą, wciągając w nią przypadkowe osoby. Przejrzyjcie rozpoczynające posty, później prześledźcie odpowiedzi i usilne próby podtrzymywania dyskusji. Coraz bardziej wulgarne i zboczone teksty. Kim on jest, może jest niebezpiecznym zboczeńcem? Znajdźmy go… Może ktoś widział z jakich adresów IP, e-maili wysyła? Moż gdzieś zrobił błąd? Wyrwijmy chwasta. Może to taki drugi Jakub Tomczak, posiadający dwie osobowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadłem przypadkiem
Zle mi się skopiowało tekst. Czytałem coś i nie z tego okna skopiowałem. Właściwy zaczyna się od: Witam. Przypadkiem trafiłem..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wpadłem przypadkiem
Witam. Przypadkiem trafiłem na te fora na kafeterii i jedno co rzuciło mi się w oczy to tysiące jak nie dziesiątki tysięcy tekstów o tematyce seksualnej, pisanych prawdopodobnie przez tego samego chorego, zboczonego osobnika. W dawnych czasach Internetu, szczególnie Usenetu, grup dyskusyjnych w okolicach końca la dziewięćdziesiątych i później był osobnik przedstawiający się jako ”pippa”. Wpiszcie w gogle ”pippa@” dokładnie tak jak napisałem z cudzysłowami. Dalej na górze w wynikach wyszukiwania kliknijcie grupy dyskusyjne. Szukajcie tam. Styl i tematyka jakże podobna do wielu autorów rozpoczynających wątki na kafeterii przypomina osobnika podającego adresy email: pippa@friko6.onet.pl pippa@wp.pl Kiedyś użytkownicy doszli do wniosku, że jest to taki internetowy troll ale będący niespełna rozumu, może zboczeniec, homoseksualista, transwestyta, pedofil. Trudno powiedzieć. Osobnik ten potrafił zniknąć na 2-3 lata po czym pojawiał się ponownie ze zdwojoną siłą. Jakby siedział w więzieniu lub w psychiatryku. Co jest ciekawe, człowiek ten sam sobie odpowiada na posty i prowadzi dyskusję z samym sobą, wciągając w nią przypadkowe osoby. Przejrzyjcie rozpoczynające posty, później prześledźcie odpowiedzi i usilne próby podtrzymywania dyskusji. Coraz bardziej wulgarne i zboczone teksty. Kim on jest, może jest niebezpiecznym zboczeńcem? Znajdźmy go… Może ktoś widział z jakich adresów IP, e-maili wysyła? Moż gdzieś zrobił błąd? Wyrwijmy chwasta. Może to taki drugi Jakub Tomczak, posiadający dwie osobowości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×