Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa346

kupie perfumy

Polecane posty

uzywane,nowe ,duze pojemnosci i male :) najbardziej interesuja mnie lacome hypnose,gucci rush 2 dkny be delicious,pure poison ,addict,gucci envy me i inne oryginalne zapachy( kupie tylko royginaly ,niei nteresuja mnie podorbki ,zapachy avonu i oriflameu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaaaaa
Mam miniature 7ml Be Delicious męskie z kartonikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta w czernii
NOWE ZAPACHY I ICH ORYGINALNE ODPOWIEDNIKI172 - Dior - Dune (inspiracja) 173 - Dior - Hypnotic Poison (inspiracja) 174 - Lancom - Miracle (inspiracja) 175 - Elizabeth Arden - 5th Avenue (inspiracja) 176 - Lacoste - Touch of Pink (inspiracja) 177 - Armani - Mania (inspiracja) 178 - Calvin Klein - Truth (inspiracja) 179 - Guerlain - Instant Magic 180 - Armani - Diamonds 181 - Moschino - I Love Love 182 - Aigner - Too Feminine 183 - Paco Rabanne - Black XS For Her 184 - Thierry Mugler - Inocennt Ilusion 185 - Hugo Boss - Hugo XX 186 - Diesel K. Diesel - Fuel For Life Pour Femme 187 - Cacharel - Amor Amor Sunshine 188 - Kenzo - Kenzo Tokyo 189 - Diesel - Fuel For Life 190 - Cerutti - Cerutti Pour Homme 191 - Esteer Lauder -Intuition 192 - Gucci - Gucci by Gucci 193 - Escada - S więcej zapachów wyśle na meila w razie pytań pisz aizdaj@o2.pl możliwość odbioru osobistego,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka kotki
cześć, mam do odsprzedania wodę perfumowaną Light Blue, niepełną 50tkę, Gucci Rush- 50 tkę, ale to podobno mleczko do ciała. to nie trafione prezenty, stąd chęć odsprzedania. pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talo
Czesc , posiadam wszystkie perfumy ktore wymienilas i wiele innych . ceny od 80 do 120 zl poj od 80 do 200ml Poznan tel 728 516 842

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
A może coś z katalogu Avon? Daj znać gg 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanie perfumy
Witam, moge zaoferowac kazda ilosc perfum znanych marek takich jak: HUGO BOSS, GIORGIO ARMANI, LACOSTE, CHANEL, KENZO, DKNY, GUCCI, CHRISTIAN DIOR, CALVIN KLEIN, DAVIDOFF, LANCOME, VERSACE, DOLCE&GABBANA, JEAN PAUL i wiele wiele innych. Perfumy pochodza z Turcji i sa bardzo dobrze wykonane, idelane z oryginalem (pudełka, fiolki i zapachy identyczne) Pojemności 20ml (małe) i od 50-200ml (duże) Bardzo atrakcyjne ceny! Jesli jestes zaintersowana/-y to pisz emila_ti@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
zapraszam do FM GROUP kosmetyki,chemia i perfumy damskie i męskie zamienniki orginalów....... gg-8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia anka2222
moze nauczycie sie czytac ze zrozumieniem ? czy wizja zarobku przeslonila wam mozg doszczetnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKARBECZEK90
KUP,A NIE POŻAŁUJESZ!!!!! TE PERFUMY SĄ NAPRAWDĘ WYJĄTKOWE I DZIĘKI FEROMONOM KTÓRE KUPIŁAM Z FIRMY FM GROUP POZNAŁAM MOJEGO OBECNEGO CHŁOPAKA,BYŁ PO PROSTU ZACHWYCONY MOIM ZAPACHEM:) NAPRAWDĘ POLECAM PERFUMY FIRMY FM GROUP. MAJĄ ŚLICZNE ZAPACHY(DŁUGO SIĘ UTRZYMUJĄ) I SĄ NIEDROGIE. JESTEM DYSTRYBUTORKĄ PERFUM TEJ MARKI I MOGĘ CI ZAŁATWIĆ SUPER PERFUMY.JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ANA PISZ.WYŚLĘ CI LISTĘ ODPOWIEDNIKÓW ZNANYCH MAREK,DZIĘKI CZEMU NIE BĘDZIESZ MIAŁ/ŁA PROBLEMU Z WYBOREM ODPOWIEDNICH DLA CIEBIE PERFUM. SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ MAILOWO: gabi175@o2.pl NA PEWNO NIE POŻAŁUJESZ WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfumyy
Witam. Mam Państwu do zaoferowania tanie markowe perfumy bardzo dobrej jakości! Posiadam perfumy w pojemności 20ml oraz 50-200ml. Perfumy to m.in. versace,chanel,lacoste,d&g,hugo boss,givenchy,cacharel,thiery mugler,giorgio armani,chrystian dior,emporio armani,dkny,davidoff,calvin klein,gucci,kenzo,escada,diesel. Wszystkie perfumy są idealnie wykonane. Gorąco polecam;) Jeśli jesteś zainteresowany - Wiecej na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam moze okolo 30 ml hypnose

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam moze okolo 30 ml hypnose
i jeszce mala ilosc euphori, diamonds ,dkny,dolce gabbana sicyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slayer555
SPRZEDAJE KOSMETYKI AVONU JAK COS TO PROSZE SIE ZGLASZAC... KONSULTANTKA BYDGOSZCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM FM GROUP... GG 8861243 ANNA.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kori1125
Dystrybutor perfum. Mateusz Leszczyński e-mail. mateusz_leszczynski@g.pl gg. 16031918 Przyjmuje zamówienia na ilości hurtowe i pojedyncze sztuki _________________________Dystrybutor perfum. Mateusz Leszczyński e-mail. mateusz_leszczynski@g.pl gg. 16031918 Przyjmuje zamówienia na ilości hurtowe i pojedyncze sztuki _________________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gucci rush2 została już
dawno wycofana ze sprzedaży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata49 allegro
Witam, Posiadam te perfumy w sprzedaży zaparaszam, tata49perfumy@wp.pl nick allegro: tata49

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIKA22222
WYPRZEDAŻ PRODUKTÓW FM GROUP ZAPRASZAM DO MNIE ....GG 8861243

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handlarz
witam na sprzedaz hurtowe ilscoi parfumow. mozna sie dogadac. wszystko orginalne, kontakt. bardzo niskie ceny gg:28187745

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eltoro
SPRZEDAM PERFUMY - POCHODZENIE TURCJA. TYLKO HURT , flakony 20ml i dóze. Najnizsze ceny 2680125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupijupijupijee
sprzedam oryginalne 100% nowe perfumy ESCADA 50 ml - cena ok 70zł pisz na jegopani@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1575
mam do zaoferowania perfumy - podrubki znanych zapachow na calym swiecie tanio gg 9382087, e mail monika1575@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanio czyli po ile?
masz kenzo jungle i np meskie joop czerwony? jezeli tak to napisz ile kosztuja plus wysylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1575
mam joop czerwony a ile sztuk, jesli jedna to 100ml 30 zł 5 z l przesylka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×