Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa346

kupie perfumy

Polecane posty

pytam, bo chcę od Pana Rafała Gołębia zamóić sporo tych perfu, ale teraz się obaj awiam. dostałęś od niego zamówienie> można gdzieś oglądać co sprzedaje ? a i jeszcze jedno . wystawił Ci fakturę jako jaka firma ? daj znać, bo już sama nie wiem czy zamawiać czy nie . będę wdzięczna julia.kaminska1983@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nuri_perfumy
Witam! Mam do sprzedania markowe "oryginalne" perfumy m.in. : Hugo Boss, Versace, D&G, Chanel, Diesel, Lacoste, Calvin Klein, Escada, Davidoff, Paco Rabanne, Givenchy, Gucci, Jean Paul i wiele, wiele innych! Jakość perfum jest bardzo dobra, niektóre z nich sprawdzałem osobiście i na skórze trzymają przynajmniej dobę, na ubraniach kilka dni! Miałem już kiedyś styczność z perfumami z Turcji ale tamte tyle nie trzymały i na samym początku było ostro czuć alkohol do puki się nie ulotnił z tymi nie ma tego problemu są na prawdę bardzo dobrej jakości. Są zapakowane fabrycznie w folię (poza niektórymi modelami których oryginalnie producenci nie pakują w folie jak np. Hugo Boss szary, można sprawdzić w każdej perfumerii że te perfumy nie są zafoliowane), posiadają wytłoczki, numery seryjne, kody kreskowe. Ceny Perfumy 50-200ml ok. 55zł/sztuka, przy większej ilości można się dogadać się co do ostatecznej ceny. Gorąco polecam!! Jeśli jesteś zainteresowany/a proszę pisać: perfumy1turcja@gmail.com gg. 5657872

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam sprzedaje perfumy wszystkich marek 100/125/200 ml ceny w granicach od 80/95 zl za sztuke mozliwosc wiekszej ilosci po lepszej cenie pytania na meila pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfumeria Paradise
Zajmujemy się hurtową sprzedażą markowych perfum ARMANI, CHANEL, CALVIN KLEIN, D&G, HUGO BOSS, VERSACE,PACO RABANNE, LACOSTE ITP. W swojej ofercie mamy 115 najbardziej popularnych modeli różnych marek o pojemności 33ml !!! W ofercie znajdą państwo u nas również perfumy o pojemności : , 100ml, 125ml jak i 200ml w zależności od danego egzemplarza . Kosmetyki : tusze, pudry, cienie, fluidy , balsamy, szminki , kredki , i błyszczyki . Perfumy bardzo dobre jakościowo, co jakiś czas pojawiają się nowości !!! Minimalne zamówienie dużych perfum - 10szt. Minimalne zamówienie małych perfum - 20szt. Minimalne zamówienie kosmetyków dowolnego rodzaju - 30szt. Dostępne nowości : Calvin Klein Forbidden , Versace Crystal Gold Yellow Diamonds, Armani Acqua Di Gioia Essenza, Armani Code Luna, Chanel Allure Homme Sport Extreme, Carolina Herrera 212 VIP, CHANEL Bleu De CHANEL, Christian Dior J'Adore, Christian Dior Miss Dior Cherie , Christina Aguilera, DKNY Be Delicious , Lady Gaga, DG The One Sport, Dolce&Gabbana The One Gentleman, Gucci Guilty, Gucci Eau demon, Hugo Boss Bottled Sport, Hugo Boss Boss Bottled Night, Hugo Boss Boss Orange, Lacoste L.12.12 Hugo Boss Just Different, Hugo Boss Nuit, Versace Eros itd. Po zapoznaniu się z ofertą na maila przesyłają państwo dane do wysyłki wraz z telefonem kontaktowym . Po przyjęciu zamówienia wysyłamy towar za pobraniem . Koszt wysyłki małej paczki ( 10 - 20 szt ) = 30zł Koszt wysyłki dużej paczki ( 20 - 50 szt ) = 50zł Koszt wysyłki większych zamówień do ustalenia !!! Czas realizaji 1- 2 dni !!! Cena przy zamówieniu fiolek 33ml z możliwością wyboru : 20-100 szt - cena 14zł 100-200szt - cena 13zł 200-300szt- cena 12,50zł 300-500szt- cena 11,50zł 500-1000szt - cena 11zł 1000szt w więcej - cena 10zł Cena przy zamówieniu dużych perfum z możliwością wyboru 80ml / 100ml / 200ml : 10-50 szt - cena 47zł 50-100 szt - cena 45zł 100-200szt - cena 42zł 200szt i więcej cena 40zł Perfumy Duże - Testery o poj. 100ml Cena od 110zł do 160zł w zależności od ilości !!! Posiadamy również perfumy 20ml ( fiolki ) z możliwością wyboru :: 20- 100szt - 11zł 100-200szt - 9zł 300-500szt - 8zł 500 - 1000szt 7zł 1000 - i więcej 6,50zł W ofercie kosmetyki takich marek jak : Chanel, Dior , D&G , Versace , Carolina Herrera VIP 212, Helena Rubinstein, Paco Rabanne, Gucci itp. Ceny : Cienie 25zł, 50szt-22zł, 100szt-20zł, 300szt-18zł Pudry 25zł, 50szt-22zł, 100szt-20zł, 300szt-18zł Tusze/Błyszczyki/Elajnery,Szminki 15zł, 100szt-12zł, 300szt-10zl Fluidy o zapachu perfum 26zł, 50szt-22zł, 100szt-20zł, 300szt-17zł Balsamy o zapachu perfum 24zł, 50szt-20zł, 100szt-18zł, 300szt-16zł Kredki 9zł, 60szt-8pln, 120szt-6pln, 500szt-4pln Paweł Król Perfumeria Paradise tel. 536558151 e-mail: biuroperfumy@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chole love
Sprzedam orginalne perfumy zakupione w sierpniu w perfumerii doglas chloe love 75 ml kupione za 300 sprzedam za 200 nie ma folii na opakowaniu /nietrafiony prezent/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chole love
mój tel 725418765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calvin klein chanel
Mam do sprzedania oryginalne perfumy damskie Calvin Klein Eternity Moment woda perfumowana 100ml oraz Chanel Allure Homme Edition Blanche woda toaletowa 100ml.Oba przedmioty są nietrafionym prezentem,perfumy Chanel są opakowane folią,natomiast perfumy Calvin Klein psiknięte 2 razy w celu sprawdzenia zapachu.Oba przedmioty wystawione są na allegro,możliwy odbiór osobisty.Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny : juliane513@hotmail.com , 797415757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedam perfumy roznych znanych marek 20ml/25zl gg:11301484

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szprzedam: Chanel Chance Eau Tendre - 100 ml edt - 209zl (oryginal na pewno ) Chanel Chance Eau Fraiche 100ml edt Giorgio Armani Acqua Di Gioia 100ml edt i inne - tez dobra cena. Wysylka za pobraniem - gratis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chloe250
Mam do sprzedania oryginalne chloe love 75 ml za 199 zł raz psiknięte zakupione w sierpniu w perfumerii douglas za 300 zł po prostu nietrafiony prezent. 725418765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam na sprzedaż perfumy Kalvin Clein - Euphoria w okazyjnej cenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynt55
Hej:):) Polecam kosmetyki firmy Puma dlatego, że mają bardzo specyficzny i pociągający zapach bez żadnych problemów do kupienia w rossmanie:):) http://rossman.okazjum.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam markowe perfumy w dobrych cenach www. perfumeria . in pierwsza jakość i naprawdę atrakcyjna cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
perfus@op.pl Sprzedam markowe perfumy w dobrych cenach www. perfumeria . in pierwsza jakość i naprawdę atrakcyjna cena gościu nie ma takiej strony no chyba ze podszywasz się pod perfumeria pl to cie mogą niebawem odpowiednie służby namierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na www.perfumeria.in

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam bardzo dobre odpowiedniki 100ml najpopularniejszych marek-Gucci,Versace,D&G i inne.Producent www.johnlord.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×