Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margaarett

jaka suknia na wesele..jako GOŚĆ

Polecane posty

Gość margaarett

MAm problem. w sierpniu idę na wesele..i nie wiem co ubrać,jaką sukienkę kupić.. MAsakra....:(( Poradźcie mi jakie teraz sukienki są modne... Najlepiej odpowiadalaby mi sukienka przed kolana w kolorze edru lub białym.. Wiem ze nie powinnam w kolorze białym ubrać się....:(ale podoba mi sie bardzo.Przeciez w środku lata nie ubiorę sie w czarną sukienke a na dodatek długą... Co sądzicie o tym? Jestem brunetką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
Gość margaarett
dzieki kasia2020 za propozycje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auaa
ta trzecia i ostatnia super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaarett
ta ostatnia mi sie bardzoo podoba.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naati
Proszę poradźcie mi!!!!!! czy wypada iść na wesele w dłuuugiej ZŁOTEJ i w dodatku BŁYSZCZĄCEJ sukni???????? Jeśli chodzi o fason to jest piękna, wieczorowa ale czy nie przeszkadza to ze jest błyszcząca....? Czy taka sukienka pasuje na wesele czy raczej na sylwestra????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naati
Proszę poradźcie mi!!!!!! czy wypada iść na wesele w dłuuugiej ZŁOTEJ i w dodatku BŁYSZCZĄCEJ sukni???????? Jeśli chodzi o fason to jest piękna, wieczorowa ale czy nie przeszkadza to ze jest błyszcząca....? Czy taka sukienka pasuje na wesele czy raczej na sylwestra????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też zapytam, a nie odpowiem poprzedniczce, bo sama dawno nie byłam na weselu. Czy wypada iść nie w sukience, a po prostu spódnicy i żakiecie lub w lato spódnicy i białej bluzce czy innej eleganckiej koszuli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalallallalalalalllllaaaaaaaaa
idź najlepiej na nago ;d:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balonooowaa
Ma byc elegancko :) No i podobno nie bialo ;) W spodnicu i bluzce mozna. Ale wydaje mi sie, ze nie powinny to byc jakies sztywne fasony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×