Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Co ja zrobilem

Przespałem się z 46 letnią Matką mojego przyjacilela! Co teraz?

Polecane posty

Rano poszedłem odwiedzić mojego chorgo przyjacilea, miał gorączkę i leżał w łóżku. Ja mam 17 on 16. Rozmawiałem z nim w pokoju dopóki nie zasnął. Gdy już miałem wychodzić do pokoju weszła jego mama i poprosiła mnie żebym jej pomógł sciągnąć jakiś koszyk z szfki w łazience. Mieszka sama w domu. Przy sciąganiu wypadł z koszyka jej biustonosz, duży i bardzo rozciągnięty. Ona tego nie zobaczyła więc sam podniosłem i pech chciał że zobaczyła jak go przykładm do twarzy. Mi było głupio a ona zamknęła drzwi w łazience i zaczęła sie rozbierać. Jest o wile nizsza ode mnie ładna z twarzy, grubiutka z duzymi obwisłymi piersiami i zarosniętą cipką. Pierwszy raz widziałem kobiete nago. Biło mi serce i sterczał penis. Ona powiedziała żebym sie wyluzował i sprawił jej chwile rozkoszy. Sciągnęła mi spodnie i zaczela lizac mi członka. Pozniej kazała sie ruchac bez prezerwatywy!-nie wiem czy to dobrze. Uczucie było niesamowite tyle ze sposcilem sie w srodku. Ona była bardzo zadowolona i kazała nic nie mówic krzyskowi. Teraz nie wiem czy wejde do jego domu ponownie! Chyba zle zrobilem..ale matka sama nalegała!-ładnie pierwszy raz z mayka mojego przyjaciela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokejszyn nudy na pudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to gratulacje
Jak ona zajdzie w ciąże to zostaniesz dla kumpla...no własnie czym ? Ojczymem ? Szwagrem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiało byc bosko- skes z 46 latka jeszcze grubą i zarosniętom mmm az se zwale konia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie oglądałeś film Absolwent z lat siedemdziesiątych, polecam, piękna muzyka Simon and Garfunkiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naoglądał się filmów z serii
my friends hot mom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgrrtgt
człowieku ! żal mi ciebie jacy ludzie moga byc nienormalni nie ró tego więcej i idz do spowiedzi ,szczerze radze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ar
co ty wygadujesz ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lomax
tez dmucham matke kolegi,ale ja mam 23 lata,a on 21,jego matka ma 41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udostepnie za free foty mojej pona 50-cio letniej zony . wysle przez gg-11090383

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj namiar to popiszemy a może i ja Ci swoje wyślę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Ciekawa historia, takie dojrzałe kobiety są wspaniale 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie masz sie co przejmowac stary. 46 latka praktycznie nie ma szans na ciaze, a ty przynajmniej w umiejętnych rękach i przyjemny sposób pozbyłeś się prawictwa. Emocjonalne konsekwencje moga byc nieco gorsze jesli jej sie zachce wiecej a ty nie bedziesz chcial przypadkowo ranic przyjaciela, ale tym jednym razem sie nie przejmuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nejo#107
 

tez dmucham matke kolegi,ale ja mam 23 lata,a on 21,jego matka ma 41

Mam takie marzenie żeby moją 44letnią żonę pokazać nago paru 18letnim chłopakom, albo przynajmniej jednemu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
 

Mam takie marzenie żeby moją 44letnią żonę pokazać nago paru 18letnim chłopakom, albo przynajmniej jednemu. 

...pokazac i ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nejo#107

Mogliby ją wymacać i pozaglądać w intymne miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto to robi? Nawdycha się tych spalin z telewizji i myśli że kogoś wzruszy ta wyssana z paltza historia. 

To jest tak niepotrzebne, że pali mi oczy. Wystarczy że przeczyta się zdanie i już widać że ssie paltza. Ja tego gówna nie kupuję. Aż tęsknię za Gwiazdorkiem Przynajmniej był szczery. W tym potoku jaki się teraz wyprawia, będziecie mi zazdrościć takiego adwersarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

A po co ty się tym rozciągnietym stanikiem miziałes :))). Jesli to prowo to teraz wiemy jakie masz fantazje;).  To jeszcze nic , jeden gościu kiedyś fantazjował, że mu dobrze zrobiła 60 letnia , brzydka pielegniarka ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nick

Post z 2008. Teraz gość ma 12 lat więcej i nie wiadomo czy pamięta o zdarzeniu. I proszę nie powoływać się na prawo in printu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z dawnych lat

Jak z 46 letnią, to mogłeś zarazić się starością. Będziesz się teraz starzał i starzał, aż też kiedyś będziesz miał 46 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęczowy 🏳️‍🌈
 

Post z 2008. Teraz gość ma 12 lat więcej i nie wiadomo czy pamięta o zdarzeniu. I proszę nie powoływać się na prawo in printu.

Hej. A lubisz lizać męski rower? Wiesz 🤙)) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
 

A po co ty się tym rozciągnietym stanikiem miziałes :))). Jesli to prowo to teraz wiemy jakie masz fantazje;).  To jeszcze nic , jeden gościu kiedyś fantazjował, że mu dobrze zrobiła 60 letnia , brzydka pielegniarka ha ha ha!

Nie wiem czy fantazjował. Te pielęgniarki są całkiem na chodzie i robią to dobrze. No może nie 60-cio letnie ale takie 45 to ogień nie szatan. Jak już zacznie  to och och.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×