Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zitrone

Oto jaki powinien być facet z klasą

Polecane posty

Gość Zitrone

1. SZCZUPŁA lekko umięsniona sylwetka 2. wykształcony 3. nie pijący za wiele 4. nie palący 5. odpowiedni ptaszek 6. nie poobgryzane paznokcie 7. nie powinien leciec na urodę kobiety 8. w zwiazku placi głównie on 9. namiętny i wyuzdany w łóżku 10. mozna z nim porozmawiac na kazdy temat 11. nie stroi fochów 12. wierny uczuciowy szczery 13. ambitny i zaradny Ciekawe ilu z was drodzy panowie spełni te wymagania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No niektórym pozostaje
tylko pusty smiech.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odpowiednik
kobiety z klasą.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wspaniały
wymagajmy klasy najpierw od siebie....panowie i panie..a nie tylko-daj daj daj i daj.....plus lista życzeń....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale ty bywalec masz
przynajmniej jedna wadę: niezdrowy pociag do tematów ginekologicznych!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spełniam wszystkie z wyjątkiem 2 (mam średnie wykształcenie) i 7 ( patrzę na urodę ale nie szukam miss świata )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba tylko nauczyciel będzie
facetem z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna GANGSTERAa
jak dla mnie to zabawny, inteligentny, błyskotliwy, spontaniczny, zaskakujący, oryginalny, opiekuńczy i musi mieć koniecznie to magiczne \\\"coś\\\", musi być też dobrym tancerzem :D, nie musi mieć dużo kasy i zawsze za mnie płacić, ja lubię być niezależna finansowo ważne żeby miał pozytywny stosunek do życia, był optymista, miło by było jakby był wysoki co do wyglądu, lekko umięśniony czy to tak wiele?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wspaniały
"klasa" to sposób bycia, na który składa się głównie wysoka kultura osobista racja,Doprawdy,dlatego stanowisz gwardię przyboczną pewnego " gentlemana" z kafe.....to sie nazywa-mieć dobry gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam się zdziwilam ale spełniam chyba wszystkie wasze wymagania, moje są skromniejszejeżeli któraś jest wesołą wyluzowaną pracowitą i dobrą dziewczyną (jeszcze nie kobietą) wiek 17-20 to z chęcia dowiem się z jakiego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wspaniały
"klasa" to sposób bycia, na który składa się głównie wysoka kultura osobista ...no właśnie,a czy na kafe ta kultura obowiązuje,czy nie? ...można być " połowicznie" z klasą i tylko w pewnych okolicznościach i czy ZAWSZE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz ale na kafe
obowiązuje inna, specyficzna definicja "wysokiej kultury".:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wspaniały
Doprawdy zazdrość jest wynikiem istnienia braków...a ja wszystko mam,czyli bądź spokojna...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doprawdy mozna pozazdrościć
Tylko i wyłącznie rozległej mielizny intelektualnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zitrone
My Marku zdąrzyliśmy się poznać , hehe, na przypadkowym spotkaniu w kafejce niestety nie jestem dziewicą i mam 25 lat ale z chęcią jeszcze raz się umówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wspaniały
może ktoś mi odpowie....jak to jest z tą "klasą"...można ją mieć na "pół etatu" i tylko w pewnych okolicznościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt niestety jesteś za stara i na dodatek ja tylko z porządnymi dziewczynami się zadaje aby mi się na żonę nadawala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wspaniały
" jesteś za stara " ...co za niezwykle wyszukany komplement ....hehehe...ewidentny objaw tzw."klasy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marny podszywie, imitacjo męzczyzny - teleportuj sie stąd iszukaj kogoś na swoim \"poziomie\".:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty Marcooo najpierw uporaj sie ze swoimi pryszczami a potem ogladaj sie za dziewczynami.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×