Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGA J

Zmiana nazwiska na panienskie po uplywie 3 miesiecy

Polecane posty

Gość nie, nie możesz
jak już ktoś wcześniej napisał to tylko dobra wola byłej żony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda meżatka
No tak ,ale jest jeszcze jedna sprawa. Była zona mojego meza ma dziecko ktore niejest dzieckiem mojego meza i ona dala temu dziecku nazwisko meza. Czy w tej sprawie mozna cos zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda męzatka
jak dla mnie to jestes tepa jak but. Przeczytaj dobrze pytanie a pózniej sie wypowiadaj.Moj maz jest po rozwodzie nie ze swojej winy.Jego ex zachcialo sie innego faceta,wiec jakim prawem nazywasz mnie cudzołożnica.Jezeli niewiesz co to slowo oznacza to zadze sprawdzic w encyklopedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda męzatka
Dla tepych co nie wiedza co to cudzołożnica Cudzołóstwo - termin religijny, określający zdradę małżeńską. Oznacza stosunek płciowy z cudzą żoną lub z cudzym mężem. Niekiedy definicja jest rozszerzana na stosunek pomiędzy osobą pozostającą w związku małżeńskim, a kimkolwiek oprócz własnego męża lub żony. Teologia katolicka wyróżnia cudzołóstwo zwykłe (gdy jedna z uczestniczących w nim osób pozostaje w związku małżeńskim) i podwójne (gdy obydwie osoby są związane małżeństwami). Cudzołóstwo potępiane jest przez wiele religii. W chrześcijaństwie uznawane za grzech (w katolicyzmie grzech śmiertelny) i wykroczenie przeciwko jednemu z dziesięciu przykazań. Również w islamie cudzołóstwo ( zina) jest uznane za ciężki grzech jako złamanie kontraktu małżeńskiego i jest karane ukamienowaniem lub chłostą, jeśli znajdzie się czterech dorosłych świadków tego czynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
Twój "mąż" ma rozwód? Kościelny? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda męzatka
Moj maz mial tylko slub cywilny,niebyło mowy o zadnym koscielnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Placący
To o czym ty tu pisujesz? O jakimś ruchaczu pospolitym? No i po co cipcia? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mloda mężatka
Po co się tłumaczysz tym frustratom? To wasza sprawa, jaki macie ślub i im nic do tego. Z tego co pamiętam, twój mąż ma 6 miesięcy na zaprzeczenie ojcostwa. Potem można to zrobic wyłącznie na wniosek prokuratora, ale praktycznie jest to raczej nie do przejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIGBEN
Młoda mężatka nie słuchaj wypowiedzi co poniektórych GŁĄBÓW i im nie odpowiadaj.To są dość często gówniarze piszący z nudów.Gówniarzem może być też ktoś kto ma powiedzmy 30 lub więcej lat i we łbie ma trociny zamiast rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooooo
moja była ,żona ma moje nazwisko a nie chce aby je miała nadal... upłynęło już ponad 3 lata od rozwodu,czy jest jeszcze jakaś możliwość ,żeby je zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma! możesz jej teraz naskoczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×