Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość parapara

Odkurzacz TwinTT

Polecane posty

Gość parapara

Znajoma poleca mi ten odkurzacz, bo moj syn jest alergikiem i podobno zaden odkurzacz nie sprawdza sie tak jak ten. Ktos cos slyszal na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra byla alergiczka i zaden odkurzacz nie pomagal. mama wywalila wszystkie dywany z domu i wtedy byl spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajka i juz
Niemiecka technologia ułaa, to jest to :classic_cool: Jestem szcześliwą posiadaczką odziedziczonego twinatt i zgadzam się z opinią, że żaden inny tak nie zbiera kurzu jak ten. A już na bank nie mój poprzedni heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorina
Fajka i już, odziedziczony czy nie i tak ci zazdroszczę, bo są to rewelacyjne odkurzacze i na pewno sobie taki kupię (ale jeszcze nie teraz). Jest świetny, a do tego w przeciwieństwie do innych odkurzaczy piorących jest niewielki i poręczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herpia
Chyba się bliżej zainteresuję tym odkurzaczem, ktoś mi kiedyś wspominał, że jest taki odkurzacz, ale wtedy nie byłam zainteresowana, a teraz właśnie jestem na etapie szukania, a skoro jest taki dobry, to chyba sobie poszukam jakichś informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi pendi
Podobno ma rewelacyjny filtr, no i nie trzeba tych obrzydliwych worków wymieniać, bo jest bezworkowy. Dużo informacji znalazłam na stronce www.robert-thomas.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eugene
Z bezworkowych odkurzaczy z dobrym filtrem polecam Samsung SC6571 Saturn. Dzieki jonom srebra likwiduje bakterie i plesnie i super czyszcza z kurzu. No i cena jest calkiem przystepna, ja wzielam na agito - 10 rat po 46zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aranna
Ja ostatnio wymieniłam rainbow na TwinTT i uważam, że to była bardzo dobra decyzja. Jest lżejszy, cichszy, bardziej poręczny, no nie wspominam nawet o tych wszystkich oszałamiających funkcjach jak mycie okien, a jeszcze jak poodkurzam, to naprawdę jest super czysto i do tego mam wrażenie, że powietrze w mieszkaniu jest czystsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melania_mm
Mnie mówiono, że najlepszym rozwiązaniem do domu jest odkurzacz centralny, ale jakoś do mnie to nie przemawiało, więc też zdecydowałam się na TwinTT i jestem z niego bardzo zadowolona, bo poza wszystkimi bajerami, które ma, to jest niesamowicie poręczny i lekki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirka_żwirka
Dużo pozytywnych opinii o tym odkurzaczu Thomasa. Chyba się nim zainteresuję na poważnie, bo wyczytałam, że przy alergii na kurz taki odkurzacz to prawdziwe zbawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palla
elwirka_żwirka, bo to po prostu dobry odkurzacz jest i jesli masz trochę gotówki na zbyciu to się nie zastanawiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raminalllae
No właśnie... nie jest taki bardzo popularny, ale osoby, które go mają są zadowolone i jest dla nich praktycznie 'bez wad'. Musi byc faaajny... Może ktoś ma ochotę mi go fundnąć? Urodziny mam w drugim tygodniu sierpnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka gryczana
Hi,hi, hi myślę, ża takich chętnych jak ty to jest więcej, co by na urodziny taki prezent chcieli dostać. Ja na szczęście już mam (nie na urodziny wprawdzie) i nie zamieniłabym go na żaden inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×