Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

retro

Jest pięknie widzieć minę faceta...

Polecane posty

frk, czy chcesz się tu zaprezentować jako wyjątek od reguły???? Za faceta pierdołę mam tez takiego który pierdoli się na sportowo. Twój typ? Wyjątkowo oślizgły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym napisała tak
rzecz na którą zwracam uwagę to ,to czy facet umie słuchać.Nie cierpię facetów którzy sie chwalą lub chcą wzbudzać moj podziw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizas ..jaka wulgarna
laska ta retro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się tu bawię w analizy :D a to przecież proste. Zwyczajnie chcą się z Toba przespać a Ty robisz wielkie halo. To nie sypiaj z nimi i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna Karolina30
czepiacie sie laski bo wie czego chce i nie da wam sie zrobic w trabe. tak trzymac retro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym napisała tak
frk-09-->ameryki nie odkryłeś tylko po co jej mowią kocham Cie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie robię halo. Nie śpię z nimi. Waginę swoją szanuję. I całą resztę. Tylko dla wybranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie czego chce? Po diabła sypia z tymi wszystkimi pierdołowatymi samczykami?Jeśli tak szybko wykrywa, jacy są beznadziejni, po kiego grzyba z nimi sypia? Wygląda mi to na poze, jednak niedopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za faceta pierdołę mam tez takiego który pie**oli się na sportowo. Twój typ? Wyjątkowo oślizgły. :D jassssssssssne, świat ma Ci się do stóp pokłonić i dostosować do Twojej wizji mężczyzn i relacji pomiedzy płciami. Przez wszystkie Twoje wpisy przewija się ton pretensji. Czy Ty nie masz wad? :D Jesteś bez winy? Myślisz, ze świat się wzruszy Twoimi pretensjami. Na dodatek stajesz się wulgarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"osobiście trafiłam na jednego co kupował najtańsze bo mu było kasy szkoda, i jak raz mu spadła to się dopiero z lekka przestrachał... hahahahahhahahaha! Ubaw był."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym napisała tak
Albo poprostu wybierają Cie faceci którzy chcą sobie udowodnić swoją meskosc ze Cie zdobedą .Kombinują wymyslają a nie skupiają sie na Tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywaj rzeczy po imieniu a zmienią sie w oka mgnieniu. coś co ty frk nazwiesz Seksem wyzwolonym dla mnie będzie pierdoleniem się na sportowo. I tyle. Mam pretensje, owszem, i słuszne mam. I nie tylko ja. Bo facet urósł do rangi czegoś co trzeba mieć. jak mnie to wkurza! I żeby to jeszcze było coś warte.! Nocha zadziera, madrzy się, wywija penisem jak szabelką, a jak przychodzi co do czego, to mięciutka rurka opada.. To żżżżałossssne..... jak tu z kimś być..? Ostatni raz spałam z facetem... no, jakiś czas temu. Szczerze powiem też nie do końca mu się to należało.. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu panowie nie
przyjmiecie do wiadomosci ze wsrod was jest wielu prostych samczykow ktorzy za lozko zrobiliby wszystko? i ze laski sa was w stanie latwo rozpracowac i latwo manipulowac wami wtedy gdy wydaje wam sie ze ona lyka ten haczyk a w rzeczywistosci do konsumpcji na ktorej tak wam zalezy nigdy nie dochodzi??? czemu w ogole takiej ewentualnosci nie beirzecie pod uwage i za wszelka cene udowadniacie autorce ze nie ma racji? otoz datego tak sie bronicie ze to burzy wasze samcze ego, zdobywcy, tego ktory narzuca reguly gry, a tu okazuje sie....lipa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o retro
a wśród pan jeste wiele samiczek, które za prezenty wiele zrobią ale czy to powód, żeby pisac, że świat sie roi od takich i stanowią one 95 procent kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A do czego taki poligon ma doprowadzic? czy słuzy to udowodnieniu, kto jest lepszy, madrzejszy, kim kieruja bardziej prymitywne pobudki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Braaavo , bravoooo bravissimooo....:))) całusy dla tej pani!!!:))) W kwestii rozpoznawania taktyki na zaciągnięcie do łożka nie mam sobie równych. Spotkałam się z 156839849088284248 takowymi, i rozpoznaję każdą odmianę po 5 sekundach.... a jakie niektóe kiepskie i niedorobione.,... aż żal..... ściska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, hej retro i dziś :D słuchaj, ja myslę, że powinnaś zmienić myslenie.... zakładanie topów by dać ujście zniechęceniu nic nie da zupełnie, mężczyźni nie staną się dzieki temu tacy jacy mają być:classic_cool: teraz jestes juz tak nastawiona, że nie sądzę byś przyciągła kogos z sensem...samospełniająca się przepowiednia. zaprojektuj się na Mężczyżne, przez duże M. nie jątrz, nie roztrząsaj, zyj, nie skupiaj się na braku, bo brak będziesz mieć. i idz na randkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arava.. a tak sobie kurturarnie dyskutujemy. Konferencja między Wenus a Marsem. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o retro
" i rozpoznaję każdą odmianę po 5 sekundach.... " tak, retro..tego co siedział w więzieniu tez rozgryzłaś po 5 sekundach:P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro - a może trzeba facetowi dać trochę czasu, kto wie, może jest jak cebula... wiesz - ma warstwy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morał ze starej bajki,w której królewna zmarła zamknieta w wiezy,bo nie chciała z żadnym mężczyzna sie przespać/a przeciez nikt nie chce kota w worku/: -\" Da czy nie da,i tak umrze...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu panowie nie
widze ze " o retro" broni sie za wszelka cene;) swoja droga retro - Roma ma racje. Poczytaj "Potege podswiadomosci" J. Murphy, wiem wiem na pocztaku glupio brzmi, ale dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o retro
retro - wydaje ci się, że jesteś wielką znawczynią męzczyzn, a tak naprawdę NIC o nich nie wiesz i na dodatek nie masz intuicji, żeby w jakeś więzienne historie się pchać.. a potem ..wielkie zdziwienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- chodziło mi o wypowiedź z 22.06,nie o dyskusje na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o retro
broni się???? przed czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tego nie. Był tak świetny i normalny że z bólem serca odrzuciłam. mam sentyment do dziś... czasem nawet dzwonię zapytac co u niego. Zrozumiał, bez problemu, przeprosił, usunął się bez krzyku, pretensji, i trzymania się spódnicy, i pełzania. Pełna kultura. Honor, duma, jak to inaczej nazwać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu panowie nie
wieje nuda - oj zaraz tam "mezczyzna". troche pojechalas/les na wyrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o retro
"tego nie...." innych pewnie też nie tylko zrozumiesz to za kilka lat bardzo mało wiesz o życiu, a starasz się wyciągnąc uniwersalne wnioski na podstawi swoich spudłowanych decyzji zastanów się nad sobą jaki błąd popełniasz, że trafiasz na meneli? ach, zapomniałam, ty pewnie błędów nie popełniasz...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nazywaj rzeczy po imieniu a zmienią sie w oka mgnieniu. coś co ty frk nazwiesz Seksem wyzwolonym dla mnie będzie pie**oleniem się na sportowo. I tyle. - jesteś wulgarna, bez sensu i powodu - tak się składa, ze kobet lubiacych seks bez zobowiazan jest calkiem sporo i nic im nie zrobisz Mam pretensje, owszem, i słuszne mam. I nie tylko ja. - i co to kogo obchodzi :D? Twoje pretensje są Twoją sprawą, ja nie płaczę, bo mnie nie chciała Joaśka w 5 klasie Bo facet urósł do rangi czegoś co trzeba mieć. jak mnie to wkurza! - a gdzie to jest napisane? Ulegasz presji otoczenia? Czy po prostu pragniesz bliskości, uczuć, seksu? I żeby to jeszcze było coś warte.! - aż w oczy bije jak bardzo Ci zależy, na tym by mieć tego mężczyznę :D bo skoro tak mało warte, to co się tak pieklisz..? :p Nocha zadziera, madrzy się, wywija penisem jak szabelką, a jak przychodzi co do czego, to mięciutka rurka opada.. To żżżżałossssne..... jak tu z kimś być..? - zapytaj się sama siebie, jak tu być z Tobą? Wnętrze jakie tu prezentujesz nie jest zbyt zachęcające. Szczerze mówiąc to raczej rów z emocjonalnymi odpadkami. Wieczne pretensje i nic więcej... I z taką postawą niczego, nigdy nie dostaniesz, bo takiej kobiecie nie warto dawać. Wcześniej napisałem, ze ładujesz się w związek na 100% i dziwisz się, ze komus ciasno. Ostatni raz spałam z facetem... no, jakiś czas temu. Szczerze powiem też nie do końca mu się to należało.. - kobieta, która traktuje seks w kategoriach nagrody, budzi niechęć stabilnych emocjonalnie facetów. p.s. oczywiście o przemianach kulturowych nie słyszałaś. Nie rozumiesz dlaczego mężczyźni nie chcą podejmować odpowiedzialności, zakładać rodziny..? Jak zwykle! Refleksja to zbyt wielkie obciążenie dla udręczonej nieudanymi związkami, kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×