Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owieczka123

czarna sukienka + zielony pasek ?????????

Polecane posty

Gość owieczka123

witajcie, mam maly dylemat :-) mam imprezkę rodzinna i chciałabym włożyć sukienkę czarną, elegancką do kolan, bez rękawów, dopasowaną. Czy pasuje do tego zestawu szeroki sielony pasek tego typu? http://www.allegro.pl/item349561477_pasek_szeroki_miekki_wiosenne_kolory_hit_allegro_.html chodzi mi o taką zieleń jak na zdjęciu. Buty będą czarne jakby co :-) napiszcie czy może byc czy raczej wiocha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdet.........................
do malej czarnej?zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka123
wielkie dzieki :-) jeszcze pytanko, jesli bedzie zielony pasek i do tego zielona torebka o bedzie za duzo? czy moze lepiej jakis naszyjnik czy korale w tym kolorze? bardzo prosze o odpowiedz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
uwazaj,zebys nie przeladowala z tym zielonym:) wybierz max dwie rzeczy zielone np pasek plus korale,pasek lub kolczyki,pasek lub bransoletka ,pasek plus buty itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka123
dziekuje bardzo :-) dostosuje sie, moze rzeczywiscie ta torebka to bedzie za duzo, lepsze chyba korale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
sluchaj,torebka z paskiem moze byc...absolutnie:) chodzi o to,zeby juz np nie dodawac do tego kolczykow i korali na przyklad...rozumiesz? wiesz,niektore kobiety,pewnie tak by sie obladowaly tymi dodatkami,ale klasa i elegancja polega na umiarze :) pozdrawiam i baw sie dobrze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka123
myslisz ze moze byc? torebka jest dosyc duza, ale poza nia i paskiem nie zamierzam juz nic zielonego dodawac, no moze zielone tipsy na rekach i nogach :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
mysle,ze tipsy,zwlaszcza te nna nogach,beda jak najbardziej na miejscu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owieczka123
super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melonka-25-
W sobotę tez ide na imprezkę rodzinną ubieram się bardzo podobnie, tylko ze do czarnej prostej obcisłej sukienki zakładam czerwony pasek i czerwone skromne korale.Do tego czarne szpileczki bez palców, kabaretki i czarna torebka. Przymierzałam taki zestaw i wygląda bardzo elegancko. Pozdrawiam i udanej imprezy życze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
kabaretki są piekne, tylko że ja niestety nie mogę ich nosić, mam zbyt "mocne" nogi. Na ładnych nogach mi sie bardzo podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×