Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m o

w co sie ubrac na chrzest

Polecane posty

Gość gość
Na prawdę eleganckie ubrania są w Pako Lorente. Kiedy odwiedziłam ich sklep pierwszy raz to kusiła mi cena, więc stwierdziłam, że kupię u nich sobie koszulę i spódnice. Jestem zadowolona i to bardzo. Materiały przyjemne, dobrej jakości, wszystko bardzo wygodne. Teraz raz na miesiąc standardowo cos u nich sobie zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie chcesz przepłacić, to z całą pewnością tu coś znajdziesz https://ebutik.pl/pol_m_Sukienki-4319.html. Piękne koronkowe wykończenia. Myślę, że najbardziej odpowiednia będzie biała bądź beżowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elusiek2
Ja od siebie polecam PAKO LORENTE. Całkiem niezłe jakościowo ubrania, ceny nie straszą , a jak się postarasz i odpowiednio dobierzesz garderobę to będziesz wyglądała jak milion dolarów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian_2020
Ja tam jestem fanem PAKO..zerknij na ich ofertę a kto wie, może ich ubrania podejdą Ci tak jak mi. Dodatkowo mają teraz wyprzedaż więc polecam się zainteresować. Moje zamówienie już do mnie jedzie i doczekać się nie moge ^^ PozdrO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał0691
Podbijam - Jak dla mnie Pako Lorente jest bardzo dobre. Cena adekwatna co do jakości wykonania, dobre materialy. Do tego sklep i cała otoczka czyli obsługa klienta. Kontakt z nimi jest bezproblemowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albe ubierz zdziro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina
Ostatnio kupiłam bardzo fajna sukienke w tym butiku https://dolcevita-boutique.pl/ Jestem z niej bardzo zadowolona,dużo tam mają eleganckich sukienek ,na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullaaa
Wg mnie jakieś sukieneczki mi tak średnio pasują na chrzest. Może spodnie, biała koszula i marynarka? Taki klasyk chyba jest ok. Ja kupiłam ostatnio bardzo ładną, prostą marynarkę w Pako Lorente.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem blogerką modową i dużo ciekawych kompletów, głównie kreacji wieczorowych mam z https://www.lejdi.pl/. Dużo polskich marek. Wiele kreacji od doświadczonych projektantów, tylko trzeba chwilę postudiować katalog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechowskyy
Koszula od Pako, fajna marynarka i wygladasz jak milion dolarów ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieciu

Ja od Pako Lorente mam fajną marynarkę, akurat jest idealna właśnie na takie okazje. Z jednej strony taka sportowa, ale z drugiej też na jakiejś oficjalnej "prezentacji" można się pokazać 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×