Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem nikim

tragiczne ciało=do końca życia sama

Polecane posty

Gość jestem nikim
Mam wrażenie, że psycholog będzie niezbędny...sama się pogrążam:O A co do idealnych koleżanek...studiuję na AWF-ie więc mam prawie same idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesz ty głupiaaaaaaaaaaaaaa
ja sie przyznam ze swoich nie pokazuje..bo sa masakrycznie krzywe i chudeeeeeeeeeee.coś takiego jak ma Ketty Moss nie wygląda to fajnie..kurczee jakos tych nóg nie mam odwagi pokazywać.....nosze obcisłe spodnie na tyłku mam ladną pupe to ją pokazuje:P Nogi sa moja drugą słodką tajemnicą hehhe:Pnormalne jest to ż epokazujemy to co mamy ładne...jak sie facet zakocha to potem mu to naprawde nie robi róznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayee
Są na świecie normalni faceci, którzy, po pierwsze-patrzą na coś więcej niż ciało a po drugie-nie są ślepo zapatrzeni w panie z okładek. Świetnie wiedzą, że normalna kobieta ma cellulit, nawet, jak jest szczupła, że rozstępy też ma cała masa, że nie mamy permanentnie gładkich nóg i bikini :P Ja mam obwisłe tzytzki, cellulit, rozstępy i masę innych wspaniałych podarków natury. I mam wspaniałego, normalnego faceta, który widział mnie nagą i nie uciekł :P Nie warto przejmować się opiniami debili, którzy sami są dalecy od ideału a wytykają dziewczynom niedociągnięcia ich urody. Przecież na wiele rzeczy nie mamy wpływu i każdy inteligentny człowiek powinien zdawać sobie z tego sprawę :] 3majcie się dziołchy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alesz ty głupiaaaaaaaaaaaaaa
ja sie wyeczyłam z kompleksów jak tak sobie raz czy dwa przeszlam ulica popatrzyłam na te dziewczyny i sobie mysle"kurde idealne to sie zdarzaja sporadycznie"nieraz idzie taka 80kilo krotkie nogi grube łydki roześmiana z chłopakiem za reke szczesliwa....Popatrzcie czasem na ulicach..nie ma co popadac w paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do założycielki topiku
1) opisujesz siebie w kategorii totalnej brzyduli, ale wierz mi narzekająca brzydula to coś co jeszcze bardziej odpycha, więc radzę nie wypłakiwać się innym w mankiet z powodu twojej tragedii życiowej ,tj. cellulitu i żylaków 2) Bardzo generalizujesz mężczyzn i zapominasz że mężczyźni są bardzo różnorodni tak samo jak kobiety. Czy pozwoliłabyś się pokochać komuś kto może nie jest przystojny i wysportowany, może ma swoje felery, jest np. troszkę gruby, ale za to jest miły i sympatyczny a co najważniejsze potrafi kochać i zaopiekować się tobą naprawde ? Jeśli nie, jeśli oglądasz się tylko za tymi super przystojnymi to zapewniam możesz być baaaardzo dłuuuugo samotna zanim znajdziesz swój ideał, o ile w ogóle go znajdziesz... 3) nie jesteś kaleką, nie jesteś ciężko chora, więc nie opisuj swojej osoby w tak dramatyczny sposób bo to trochę żenujące w stosunku do tych co mają prawdziwe problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesz ty glupia tez widze pelno takich dziewczyn ktore waza troche wiecej niz powinny a maja naprawde przystojnych facetow albo ogon]lnie faceto i widac ze sa szczesliwi:) ja napawde nie zamierzam popadac w skrajnosci i Tobie autorko tez tego zycz:) papap🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha! No co ty dziewczyno.... Bardzo malo jest ludzi wygladajacych dobrze - nago. Wiem, bo z racji swojego zawodu mam okazje ogladac ludzkie cialka ;) w roznnym wieku, plci obojga. Najsmieszniejsze jest to, ze cI ktorzy by mieli ewentualnie najwiecej powodow do narzekania - wcale sie swoim wygladem za bardzo nie przejmuja. Za to ci ktorzy wygladaja OK, martwia sie najwiecje kazda krostka, pajaczkiam, rozstepem... Ludzi o idealnych, gladkich, jedrnych cialkach jest taaaak malo (dzieki mediom wydaje nam sie, ze jest ich b. duzo - ale ilu z tych pieknych ludzi widzialas nago?)! A ci ktorzy wlasnie tacy sa\' idealni\' sa nimi przez okres doslownie paru lat - z wiekiem przybywa defektow i chocby nie wiem co robic, nic tego nie zmieni (najwyzej mozna troche zakamuflowac). Konkretnie: piekna laska, z piekna buzia i zgrabna figura moze miec tradzik na plecach, \'paskudna\' blizne na brzuchu, grzybice paznokcia malego palca lewej stopy, i wielkie rozstepy na tylku. Tylko to tak smiesznie dziala, ze chlopak ktory takie \'cudo\' zlapie i zakocha sie w niej, nawet jak ja zobaczy nago, to nie bedzie sie przejmowal takimi defektami, zakladajac, ze je wogole zobaczy (chyba ze jakis niezdrowo przewrazliwiony). Uwierz mi, ze sa babki , ktore bez ubrania wygladaja naprawde nie za fajnie, a jednak maja one chlopakow, mezow lub innych mezczyzn w swoim zyciu, z ktorymi utrzymuja relacje intymne i jakos zadnemu z nich to nie przeszkadza. Dlaczego? Dlatego ze i oni nie sa idealni. Kazdy ma jakies kompleksy - niektorzy maja dobry powod, zeby je miec, znow inni maja urojone problemy typu 1mm krostka na dupie. Ale chyba glownie dlatego, ze prawdziwe uczucie, jest w stanie spojrzec poza wyglad zewnetrzny. Nie jedna dziewczyna, ktora jest powiedzmy \'niezbyt urodziwa\' ma chlopaka przystojaniaka, ktoremu niejeden sie dziwi czemu ze wszystkich pieknych dziewczat wybral akurat te - a on ja kocha taka jaka ona jest: moze jej wnetrze przede wszystkim, ktorego piekno sprawia, ze staje sie ona piekna w jego oczach - i takiej milosci Wam wszystkim zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Wcale nie szukam idealnego chłopaka...wygląd to dla mnie zupełnie drugorzędna sprawa.Szukam kogoś kto pokocha mnie taką jaką jestem, tylko tyle... Jedyne czego bym chciała to tego aby był dobrym człowiekiem, miał coś do powiedzenia, jakieś swoje zainteresowania, hobby. Mam nadzieję, że nie trafię na kogoś, kto jeszcze bardziej bardziej mnie pogrąży:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem nikim
prosze napisz dlaczego po operacji zylakow nogi wygladaja gorzej??? sama przymierzam sie zeby zoperowac moje zylaki, i chcialabym poznac zdanie osob po operacji. Napisz jeszcze jaka metoda mialas usuwane... z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Metoda-miniflebektomia Piorunujący efekt polega na tym, że obok usuniętych żył, pojawiły się nowe średnio 2 razy większe i bardziej widoczne:O Myślę żeby usunąć je skleroterapią, bo po niej efekt jest dużo lepszy(też miałam). Jeśli nie masz jakiś dużych żylaków polecam sklero, z zabiegami typowo chirurgicznymi radzę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulusia...
do ''jestem nikim'' nie przejmuj sie! chociaz Cie rozumiem ja tez mam chwile zwatpienia.MAm 16 lat tradzik 172cm wzrostu 68kg;/ i krzywy kregoslup;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem nikim
dzieki za odpowiedz. Mam 23 lata i spore zylaki, chirurg chce je usuwac. Do tego zaczelam brac tabsy anty bo mam podwyzszony poziom testosteronu i zauwazylam ze zylaki mi sie powiekszaja.. A masz blizny po tej operacji? A skleroterapie mialas na zasadzie nastrzykiwania czy za pomoca laseru? pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Może jestem histeryczką, popłakałam się dzisiaj w domu, pokrzyczałam, ale musiałam to z siebie wyrzucić... W odpowiedzi usłyszałam, że: -jak zwykle przesadzam -mam zrobić pranie -a teraz najlepsze...śmierdzę jakimiś dziwnymi papierosami(że niby podpalam trawę):O Myślę, że problem może tkwić troche w tym, że nigdy nie byłam w domu akceptowana zawsze robiłam źle, za mało, nie tak...i jak ja mam teraz akceptować siebie. Znajduję sobie różne powody żeby histeryzować, załamywać się itd... Kiedy nie ma mojej matki wszystko jest ok, nabieram ogromnej pewności siebie, nie przejmuję się głupotami, a kiedy wraca ona znów uważam się za zero:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann76
Miłość jest ślepa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Nie bierz tabletek!One powodują powiększanie się żylaków. Miałam zwykłe nastrzykiwanie, fajne to od razu widać efekt, z tym, że jest to efekt czasowy. Jednak jeśli masz duże żylaki, operacja jest niezbędna.Żylaki to nie tylko defekt kosmetyczny, ale przede wszystkim choroba. Od siebie mogę Ci polecić rajstopy uciskowe, zapytaj lekarza, powinien pomóc Ci dobrać stopień ucisku. Naprawdę dużo dają i nóżki wyglądają ładnie:) Jakbyś miała jeszcze jakieś pytania służe pomocą, powoli staje się ekspertem od żylaków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Blizn nie mam, tylko takie małe kropki czerwone, właściwie niewidoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperada26
tak czytam co dzis Ty piszesz "jestem nikim"...ja wczoraj cala noc sie "leczylam" tutaj ... moj problem coz...rozstepy na brzuchu i wielki brzuch (jak jest odkryty) po urodzeniu dziecka i brak wciecia w tali niski wzrost itd... tak sobie mysle ze to straszne ze my tak sie zadreczamy tymi problemami a jest tyle innych naprawde waznych i gorszych od naszych... tylko ze dla kazdej z nas...to ze nie jestesmy idealne jest "najwiekszym" problemem.... chyba nam tylko psycholog moze pomoc... chociaz ja mam co do siebie watpliwosci po tym jak zobaczylam z jaka "laska" mnie moj UKOCHANY zdradził watpie zebym siebie kiedykolwiek zaakceptowala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem nikim
a gdzie mozna kupic takie rajstopy? naprawde nie wiem juz co robic, musze na razie brac tabletki bo rosna mi wlosy na brodzie i wąsik:((( i tak zle i tak niedobrze:( mialam robione usg doppler i niby glebokie zyly sa w porzadku... u mnie w miescie laser kosztuje ponad 3000 zl a jedno natrzykiwanie 300 zl a podobno 3 serie tzreba zrobic...:( masakra:( nie wiem jak ja sie rozbiore latem... Nieraz widzi sie naprawde grube osoby z nozkami na ktorych nie ma ani jednej malej zylki, a ja waze 61gk/171cm i mam nogi jak u starej grubej baby:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Desperada--->Głupio by było gdybym po swoim rzewnym topiku napisała...nie przejmuj się;) Ja zaczynam walkę z kompleksami, będzie trudno, ale dam radę:) Tak sobie myślę, że mamy tylko jedno życie i po co marnować je na umartwianie się(pewnie za godzinę znów będę rozpaczać z powodu swojego wyglądu;)) Zdradził Cię ojciec Twojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
do jestem nikim---> Ja ważę 63 i mam 178cm...Niestety te żylaki to sprawa głównie dziedziczna, pewnie Twoja mama albo babcia też ma. Rajstopy kupuje się w sklepach medycznych, ale lekarz powinien dobrać ucisk. Sklero jest droga(u mnie 200) wystarczy powtórzyć 2 razy, ale przy dużych żylakach nie wchodzi w grę. Poczytaj o profilaktyce, bierzesz detralex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Kuraiko---> To ten sam typ:D Odwracanie kota ogonem, albo postawa:gówniara:O znów robi problem a tak w ogóle to i tak zawsze będzie nie po ich myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperada26
wiecie...? mam ochote napic sie winka i normalnie tak posiedziec sobie w towarzystwie nas "pieknych" kobiet i nie przejomwac sie jaka to ja jestem okropna itd... moze jednak to mozliwe ze sa tez i "mądre" dziewczyny na tym swiecie ktore nie mysla tylko o nowych tipsach lub o tym czy te buty pasuja do kolczykow :) "jestem nikim" ...mam prosbe...prosze Cie zmien nick :) bylabys nikim gdybys kogos skrzywdzila, kogos zranila... a to ze tak wygladamy a nie inaczej to nie nasza wina wiec nie badz "nikim" prosze :) nie....to nie byl tatus....tamten burak odrazu jak sie dziecko urodzilo stwierdzil ze sie nie nadaje na tatusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem nikim
bralam detralex ale krotko bo mialam po nim dolegliwosci zoladkowo-jelitowe. Teraz biore cyklo3fort. Mimo to czuje ze lewa zyla odpiszczelowa boli mnie czesciej... i prawa ktora do tej pory nei bolala, zaczyna pobolewac.... A w jakim znieczuleniu mialas operacje? rozuiemm ze wyciagneli Ci zyle odpiszczelowa.. w ktorych miejscach na nodze masz te czerwone kropki po nacieciu/nakłuciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Desperada---> A ja się właśnie zastanawiałam czy go nie zaczernić...Mogłabym sobie biadolić do woli i byłoby to całkiem zrozumiałe;) Znajdziemy fajnych facetów, trzeba trochę cierpliwości i rozwagi. I wcale nie jesteśmy okropne, jesteśmy mądre i fajne. Ja mam ładne włosy i twarz...w spodniach nawet niezłe nogi;) Sowaaa--->🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nikim-------dlaczego wspinaczka jest nie wskazana przy zylakach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochana z rana
nie anrzekaj dziewczyno inni maja gorzej, sa chorzy, umierajacy, nikt ciebie nie pokocha dopoki bedziesz sie tak zachowywała, ja jestem niska, mam troche przyszczy na twarzy, plecach, wypadaja mi włosy ostatnio, male piersi, ale mam narzeczonego, on pokochal mnie taka jaka jestem, a ostatnio bez makijazu bylam jego znajoma powiedziała ze ładna jestem i czesto to słysze chociaz nei do konca sie z tym zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Marzenna--->Jest to sport siłowy, wykonywany na tzw. bezdechu. Krótko mówiąc dlatego. Kuraiko--->Najlepsze jest to, że ja pracuję na 1/4 etatu, studiuję dziennie(chcę zacząć drugi kierunek), mam swoje zainteresowania a i tak dzień w dzień słyszę jakie to ze mnie LEŃ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem nikim
Idę bo mi się litery przed oczami rozmazują🖐️ Do jestem nikim--->1259295 moje gg, jakbyś miała jeszcze jakieś pytania to odezwij się. P.S Ja jeszcze piję ocet jabłkowy i wcieram, zmniejsza ból i jest zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×