Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmierć85

Miłość idealna

Polecane posty

Chymmm..... różnie ukladało mi się w życiu towarzyskim, ostatnie nie powodzenia, zmuszają mnie do refleksji nad pojęciem ,,Miłość\". Z jednej strony, fakt, uczucie piękne, ale chyba w pierwszej fazie, z biegiem czasu coraz ciężej jest je utrzymać. Więc czy od stałego zwiąsku, flirt nie jest piękniejszy? Nadal marze o stałym i szcęsliwym zwiąsku, ale coraz częściej mam przekonanie że to utopijne plany. Dzisiejsza pogoń za życiem, za dobrą pracą, i kasą odstawia na bok wartosci podstawowe, tego uczucia. Serce mozna zranić, ale czy da się rozum oszukać? Zanim sie zakochamy, myśle że warto jest sprawdzić, jakie ta wybrana osoba ma piorytety w życiu. Czym się kieruje, i czy czasami do swojich celów, nie podąża po ,,trupach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak, piękny uśmiech, radosnej dziewczyny, przywraca wiare w szczerą miłość, taką miłość w sam raz idealną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny uśmiech dziewczyny
Prosze bardzo dwa uśmiechy do wyboru :D lub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny uśmiech dziewczyny
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze to już kolejne usmiechy tego dnia, a juz sie bałem że bezie to ,,piątek 13" , dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny uśmiech dziewczyny
prosze bardzo...Dziś Śmierci sie nie boje:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
nie ma milosci idealnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy co rozumiemy pod pojęciem ,,Idealna" , może miłośc idealna, to troche chmur, troche słońca, coś z początku, coś z końca, trochę pieprzu, ciut mięty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny uśmiech dziewczyny
Nie jesteś straszny tylko dla mnie za młody:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, zanjomośc czy przyjaźń, nie rozpoznaje różnicy wieku :) A co do pseudo, ma to swój podtekst z romantyzmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna i zmyślona
Tylko śmierć nas rozłączy...czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny uśmiech dziewczyny
Śmierć początkiem?Wątpie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Ktoś keidyś napisal że życie, jest śmiertelną chorobą roznoszona droga płciową :) Ale nie bee się wgłębiał w tematyke filozoficzna, nie moja działka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×