Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Folacynaa

cała się trzęsę!!!! wejdź i pomóż, doradź!!!!

Polecane posty

przykro mi ze w ten sposob sie dowiedzialas ale lepiej wiedziec niz ma caly czas cie oklamywac musisz powaznie z nim pogadac moze to jego dziecko???? moze prowadzi podwojne zycie???? napisz jak ci poszlo powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowie Ci dzien dobry
Porozmawij z Nim jak wroci, wypytaj delikatie jak bylo, co tam robil i pote spytaj czy bylby w stanie Cie zdradzic.. A reszta to juz zaleznie od tego, co powie... Napisz jak poszlo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppp
no i co słychac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kliementyna
I jak sie sprawy potoczyly?? Co powiedzial??Czekamy na dalszy ciag wydarzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonny
Może z polecenia szefa miała gdzieś podwieźć jego żonę z dzieckiem? Może to jego kuzynka? Albo zaskoczysz go mówiąć, że wiesz wszystko i że go widziałas Ty i Twoja przyjaciółka i wówczas jest szansa iż nie zdąży skłamać na poczekaniu, albo też przyczaj się, nie zdradź co widziałaś i zabaw w śledczego: na delegacji gdzieś konkretnie przebywa, jego firma ma jakiś adres, telefon, można sprawdzić czy jest tam, gdzie mówił, że ma być, całkiem anonimowo z automatu może dzwonić Twój znajomy czy koleżanka, powinien mieć rachunki z hotelu, sprawdż nr tel. w jego komórce i smsy, skrzynkę pocztowa, bagaż po powrocie z delegacji ... Takie śledzenie bardzo niszczy nerwy może lepiej zagrać w otwarte karty i przeciąć sprawę na tak lub na nie. Współczuję, jeśli jest dwulicowym kłamcą, ale może to tylko tak na pierwszy rzut oka wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicola76
Hej Autorko??no i jak sie skonczyla historia??Co on na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko maroko
No, jak dać mu chwilę na zastanowienie to NA PEWNO facet znajdzie jakieś wytłumaczenie sytuacji. :O Tylko raczej nieprawdziwe... Samo wyłączanie komórki, jeśli kobieta wcale nie wydzwania i nie zawraca głowy, już jest nieuzasadnione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emcia233
no dokladnie, wylaczac komorke?? a jesli dzialo by sie cos zlego [tfu tfu] facet jest niepowazny. autorko, daj znac czy znalazl jakies wytlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella5647
Autorko,napisz co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCIAŁABYM
nikogo dołować, ale na mój gust to jego druga kobieta, jego dziecko, czyli słowem-podwójne życie....a jak jest u Ciebie to pewnie jej mówi ze w delegacje wyjeżdza......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE CHCIAŁABYM
a poza tym napisałaś gdzies wczesniej,że zawsze jak jest w delagacji to ma kom wyłącznoą bo (rzekomo) duzo pracuje....jak dla mnie- zastanawiające....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Folacynaa
nie pisalam bo nie mialam do tego głowy, za dużo się stało, poza tym nie bylo mnie w domu No wiec wrócil wczoraj i ja szybko, bo nie mogłam wytrzymac, zapytalam go co robił w miescie X. Jego reakcja była dla mnie szokiem - zdenerwował sie, zaczął krzyczec ze go szpieguję. Powiedzialam że bylam z kolezanką na zakupach. Nie uwierzyl, powiedzial że nie wiedział że mieszka z takim szpiegiem. :O Potem w ogole przestal się odzywać, mimo że stalam obok niego i wciąz pytalam. Przebrał się i wyszedł! Probowalam go zatrzymac, ale po prostu poszedł! Pojechalam wiec do swoich rodzicow i wszystko powiedzialam mamie. Moja mama to osoba ktora lubi wszystko brac w swoje ręce, wiec zadzwonila do jego matki i zapytala o co chodzi (mają dobry kontakt). Ja nie slyszalam rozmowy, tylko mama mowila że moja przyszla teściowa bardzo się speszyla i powiedziala że musza porozmawiać i że jutro (czyli dziś) przyjedzie do mojej mamy. Zostalam u rodzicow na noc. Probowalam się dodzwonic do mojego faceta, ale nie odbierał. Wieczorem wyslal mi sms "śpię w domu, dobrze ze cię tu nie ma, szpiegu". :O :O Próbowalam oddzwonic, ale znow mial wyłączoną kom. Teraz jestem w naszym mieszkaniu, jego nie ma, przyszlam się wykąpac i przebrac, za chwilę znow jadę do rodziców bo ma przyjechac moja "teściowa". Sprawa się powoli wyjaśnia, chociaz w to nie wierzę. 5 lat razem i planowalismy ślub!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _--_
Przykro mi ale to koniec. on ma kobiete, kochanke, moze bachora tez. jego reakcja wsciekłosc i złosc tylko to potwierdziła. przykro mi - zapomnij o gnoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi ze tak sie potoczylo ale zgadzam sie z _--_ jego zachowanie swiadczy tylko o tym ze cie oklamywal teraz jego mamusia bedzie synka tlumaczyc dziewczyno to dziecko to pewnie jego ...........napisz jak po rozmowie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIENA ESTATE
o boze! dziewczyno.. dopiero co poczytalam topik, w ktorym mowa, ze JESLI FACET WYBUCHA GNIEWEM W ROZMOWIE, KRZYCZY, IRYTUJE SIE, NIE PATRZY CI W OCZY, MOWI ZE JESTES PSYCHOPATKA itd /w twoim przypadku mowi, ze jestes szpiegiem/ TO JEST TO N-I-E-Z-A-P-R-Z-E-C-Z-A-L-N-Y ZNAK, ZE KRECI, KLAMIE JAK Z NUT!!!! dziewczyny, badzcie uwazne, to pewnik!! znam te tchorzliwe zachowania facetow z autopsji!!! mam nadzieje, ze myle sie w twoim przypadku, choc fakty wydaja sie ewidentne. wiem co czujesz. pisz jak sie tocza sprawy.. pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamparampara
"JESLI FACET WYBUCHA GNIEWEM W ROZMOWIE, KRZYCZY, IRYTUJE SIE, NIE PATRZY CI W OCZY, MOWI ZE JESTES PSYCHOPATKA itd /w twoim przypadku mowi, ze jestes szpiegiem/ TO JEST TO N-I-E-Z-A-P-R-Z-E-C-Z-A-L-N-Y ZNAK, ZE KRECI, KLAMIE JAK Z NUT!!!!" dokladnie! agresja to obrona, gdyby nie mial przed czym sie bronic to nie byloby wybuchu, a tak...zobaczysz co neidoszla tesciowa powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghnd
napisz koniecznie jak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghnd
a to skurwiel jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghnd
gnida normalna.ze tacy jeszcze laza po tym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghnd
no wlasnie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhh bylo
to jest jego siostra a to jej dziecko tylko pewnie Ci o tym nie powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facecik123
kobieto, nieważne czy: to jego kochanka, której zrobił dzieciaka to jego siostra z dzieckiem nieślubnym to jego kuzynka itd. NIC nie tłumaczy KŁAMSTW o rzekomych delegacjach. NIC. Nawet, jeżeli to siostra czy ktoś zupełnie nieistotny dla Waszego związku to RADZĘ go porzucić. Nie daj się oszukiwać, nie daj się przekupić, nie daj się wpakować w "gó.wno" życia z takim ciołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssakra
tesciowa pewnie o wszystkim wiedziala, to tez nie zla gnida ze tyle czasu ukrywala, skoro umowila sie z Twoją mamą i powiedziala ze sie chce spotkac zeby pogadac, to musi byc cos nie tak, jak mozna w ogole synowi pozwolic na takie swinstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghnd
napewno wiedziala o wszystkim...i patrzcie byla z kim piec 5 a tu taki wal... tak wiec sluszne jest stwierdzenie ze nikt nie zna nikogo do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masssakra
i do tego jeszcze ten Wasz slub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KALINA.
współczuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dghnd
ciekawe czy sa juz w trakcie rozmowy? cos mi sie wydaje ze szybko sie nie skonczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka01
to że człowiek miał być w delegacji w mieście X a faktycznie był w mieście Y nie znaczy że człowiek ten od razu zdradza ... nie popadajmy w paranoję :o moim zdaniem zle to zagralas, bo trzeba bylo wypytac gdzie jezdzil, jak bylo itp a nie od razu wyskakiwac z pretensjami. Miałabys dowod ze Cie okłamuje, a to ze się zdenerwował o szpiegostwo jest naturalne. A sms z tekstem "spie sam, bez szpiega" mogl byc ironiczny i z nutką zatesknienia (droczenia sie) - z tym ze sama go powinnas znac najlepiej i wiedziec o co mu chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabella5647
Mój IDENTYCZNIE zareagował gdy przedstawiłam mu dowody zdrady.Oni bardzo lubią zwalać winę na nas,mój były wysłał mnie na TERAPIE,bo coś ze mną nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×