Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agiko

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Mam dosc..po prostu juz nie moge tego dluzej wytrzymac pie**olona sluzba zdrowia ..wystrzelalabym kazdego k**wa kazdego pokolei!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttrr
tak ja tez mam dosc bagatelizowania problemow pacjentow bo za darmo, przepisywania chemii za friko a przede wszystkim zasranej miesiecznej kolejki do ginekologa i dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tttttrr
chemii NA ODWAL mialo byc a nie za friko za friko to przyjmowanie pacjentow hehehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis mialam zabieg...cierpie na nowotwor piersi i musialam miec poprawke mala bo wczesniejszy mi spierdolili..chodzilam wiec prywatnie do ordynatora i uprzedzilam ze kasy nie mam i czy zabieg juz bedzie na kase chorych..powiedzial ze oczywiscie na kase chorych...dzis kurwa mnie pocial....a po zabiegu zarzadal 500 zl...nawet tyle kurwa przy sobie nie mialam:/ az mi brak slow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliska mi osoba miała mastektomię obu piersi - nie zapłaciłam lekarzowi NIC. Przez całe leczenie nie zobaczył ode mnie złamanego grosza. Ani on, ani żadna z pielęgniarek. Wolałam sama iść na onkologiczny i zmieniać opatrunki, karmić, naklejać plastry. Mam nadzieję, że nie jesteś sama. Że masz rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam rodzine..ale dzieli nas sora odleglosc:( Ja juz nie mam sily...wszedzie kolejki..na wszystko czekac..plakac mi sie normalnie chce:( Profilaktyki nie ma zadnej absolutnie..nie zaplacisz nie zrobia ci w tempie jakim bys chcial...tylko czekac? nie wiem na co chyba tylko na smierc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba umierać
mam raka jelita grubego i do takiego wniosku doszedłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie mam sily...co za okropna polityka zdrowotna.Walcze caly czas ale im dluzej to trwa i widze jak mnie spychaja i swoja bezradnosc w tej sytuacji to czasami mam ochote polozyc sie spac i sie nie obudzic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak znam ta stronke...czasami jest mi tak kurewsko ciezko ze az nie moge...a wiem ze sa osoby ktore maja gorzej i ta mysl jakos mnie trzyma.Tylko ile mozna..zycie jest niesprawiedliwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis czuje sie lepiej..chociaz piers boli..mam nadzieje ze tabletki porzeciwobolowe w koncu zadzialaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×