Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OnaZielonaa

Czy powinnam powiedzieć JEJ prawde ...?

Polecane posty

Gość OnaZielonaa

Jakiś miesiąc temu dowiedziałam się , że chłopak mojej b. dobrej kolezanki Ją zdradził. Dokładnie to flirtował z jedną dziewczyną, a po tym jak się przespali, urwał z nią cąłkiem kontakt. Wiem NAPEWNO że tak było ! Moja kolezanka nic o tym nie wie... za kazdym razem gdy spotykamy się razem, głupio się czuję. Nie chcę się wtrącać w ich związek, ale dręczy mnie to o czym wiem. Czy powinnam Jej o tym powiedzieć, czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady***
hmm chciałoby się powiedzieć czego oczy nie widzą tego sercu nie żal... ja bym nie powiedziała i samam wiedzieć bym nie chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna sprawa
ja kiedys powiedzialam, az mnie chcial pobic i to ze mną probowal, dostal od niej po pysku 4 razy i itak sie pogodzili, a inna powiedziala to tamta jeszcze miala pretensje, czasem nie wiadomo czy warto, z drugiej strony ten facet to swinia i znow moze to zrobic a ona bedzie zyc w nieswiadomosci z jaką łajzą zyje :( beznadziejna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcvbnmkjhg
wyślij jej anonima i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** ** ** ** *** *** *** ***
a co jak ta laska z która się przespał ma HIV? ja bym powiedziała i miała dupie konsekwencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna sprawa
napisz anonim i wsadz do skrzynki, to bardzo dobry pomysl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie...
A skąd o tym wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, co wy z tymi anonimami, nie macie cywilnej odwagi, żeby powiedzieć czegoś wprost ? Anonimy uważam, za podłość, która wyrządza więcej krzywdy niż uczciwa rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZielonaa
bo to ze mną ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZielonaa
To był podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życie...
no to skąd ta pewność?? A może wcale nie jest tak jak myślisz... skąd wiesz że zerwał z nią kontakt? skąd wiesz że to był tylko raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaZielonaa
A wiem to dlatego, że ten chłopak jest przyjacielem mojego narzeczonego i "chwalił " Mu się.Ja sama kilka razy widziałam go z tą dziewczyną w mieście w którym studiuję (mieszkamy wszyscy 50 km od tego miasta) i ta dziewczyne znam. Nikomu o tym nie mówiliśmy. I nie chce się wtrącać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbi
może powiedz jej że masz koleżankę i wiesz że jej chłopak ją zdradził i nie wiesz czy jej powiedzieć i co ona o tym sądzi czy ona na przykład chciałaby to wiedzieć zobaczysz co odpowie i będziesz miała odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarapamparapam
a w dupie.. nic nie mów kazdy facet zdradził , zdradza lub zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaahhhhhhaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia albo jak kto woli
nie zazdroszczę tamtemu przyjaciela-twojego chłopaka!!! jak można zdradzić tajemnicę swojego przyjaciela!!!?? od tego zacznijmy!!! fe.Ja zamiast zastanawiać się nad tym czy wuykablować najpierw opird..bym tego twojego!! co za szuja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×