Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hdger3131

Gdzie macie telewizor, w pokoju goscinnym czy w sypialni?

Polecane posty

Gość w obydwu pokojach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze ze to pudło tak rządzi wami,nie mozecie sie obejsc juz z jednym tv????Kupcie sobie jakąs ksiązke do poczytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam ;) Mamy kartę telewizyjną do komputera, ale praktycznie jej nie używamy, czasem jakieś wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiettnee
a ja mam w piwnicy specjalny pokoj gdzie zrobilismy sobie kino domowe. Po co mi w sypialni, sypialnia jest do spania i innych ciekawych rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również , wręcz odradzam wstawienie telewizora do sypialni.Jeśli ma być to wszędzie, ale nie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w salonie
mąż chciał jeszcze kupić drugi do sypialni, ale wybiłam mu ten kretyński pomysł ze łba :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w kuchni ,salonie i w SYPIALNI. Najwieksza głupota miec w sypialni telewizor. Ale moj moza jest tak nauczony , takie rzeczy wynosi sie niestety z domu :( ja wczesnie kłade sie spac on jeszcze siedzi w innm pokoju na kompie .Gdy jest kolo 12 w nocy przychodzi do sypialni i włacza mi ten cholerny telewizor no to ja juz mam po spaniu. Jak twierdzi inaczej nie zasnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmeeeeeggggggggiiiiii
ja mam w swoim pokoju, pokoju rodzicow, kuchni, pokoju brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sypialni i w pokoju
dziennym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiku miku juz w koszyku
i tu i tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wszystkich pokojach, co nie oznacza, że codziennie go oglądamy. Najważniejsze, że stoi i zdobi pomieszczenie. To, że telewizor stoi w sypialni nie oznacza, że w nocy do późna oglądam filmy. Poza tym tylko w jednym pokoju mamy Cyfrę+:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od kiedy to telewizor zdobi pomieszczenie???!!!??? Od ozdabiania są obrazy i rośliny a nie sprzęt AGDi RTV Myślałam, że czasy PRL to juz mamy dawno za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 33 - niestety ale nie mam juz siły sie z nim kłócić. Cicho go puszcza ale i tak sie budze :( . Hmmm moze go popsuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, dla mnie to jest dziwne, żeby ktoś wymagal od drugiego, żeby on nie spał, bo ktoś ma nienormalne przyzwyczajenia ja na pewno na taką sytuację bym nie przystała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .A_
Nie mamy telewizora i jak widac zyjemy. Dla nas jest to zupelnie niepotrzebny zabijacz czasu. A w sypialni,to albo sie prowadzi nocne rozmowy,albo spi,albo uprawia seks! Po jakiego grzyba telewizor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa 33---> Ładny telewizor jest w stanie tak uatrakcyjnić wnętrze, że obrazy, rośliny schodzą na drugi plan. Po co telewizor w nocy? Po to, żebym mogła obejrzeć film w łóżku pod kołdrą. Nie muszę się przenosić na niewygodną kanapę do salonu. Mogę spokojnie obejrzeć film, wyłączyć telewizor i zasnąć. Skoro sypialnia służy do nocnych rozmów, do seksu, do spania, to równie dobrze można w niej czytać, słuchać i oglądać.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolisz patrzeć na telewizor zamiast na roślinę czy obraz??? dla mnie to co najmniej dziwne nie wiem, co może być atrakcyjnego w urządzeniu rtv a co do niewygodnych kanap w salonie... moze wymień na wygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .A_
Rozmawiac mozna po ciemku,tak jak uprawiac seks jak i spac oczywiscie. A czytanie,sluchanie,czy ogladanie ... moze przeszkadzac drugiej osobie jezeli ona nie ma na to ochoty.A poza tym nie lepiej robic takie rzeczy w innym pokoju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruuuusz
ja mam wszedzie tv włacznie z łazienką a ksiazki tez czytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiurka7
w salonie ,w sypialni nie ma mowy ,mój by oglądał po nocach a ja chce spać ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaWW
Według mnie telewizor w sypialni to bardzo fajna sprawa. Chociaż ja u siebie nie bardzo mam miejsce i musiałam szukac tutaj http://www.uchwyt.pl/ uchwytu na telewizor bo musieliśmy podwiesić go pod sufitem. Teraz przed zaśnięciem możemy obejrzeć sobie jakiś fajny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IrminaTyzik
Mieliśmy w pokoju gościnnym ale nam się spalił i od tego czasu telewizję oglądamy tylko na laptopie bo mamy wykupiony pakiet na telewizja-online net!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie poszukuje jakiejś strony gdzie można oglądać telewizje online także dzięki IrminaTyzik za namiary ;)A co do telewizora...narazie mnie nie stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×