Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

małe wredne to to

co za zabrane buty??

Polecane posty

Podpowiedzcie co goście weselni robią za zabranie buta żeby otrzymać buteleczkę wódki? Czasami młodzi sami mówią jakie trzeba wykonać zadanie i szukam ciekawych i śmiesznych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też nie wiem o co ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba żartujecie?????????????????????????/ zabiera sie młodym buty a po oczepinach buty są wykupywane!! moi rodzice po ślubie sa ponad 30 lat i też taka tradycja była! fakt co kraj to obyczaj to dom to zwyczaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tego zwyczaju nie ma, ale na staropolskich weselach był zwyczaj picia toastu z bucika panny młodej, mam nadzieję że moi goście na to nie wpadną:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu wiedzialam ze
jestes z Lodzi albo okolic bo chyba tylko u nas taki zwyczaj panuje :) Moj narzeczony jest z innych rejonow Polski i o nim w ogole nie slyszal. A jesli chodzi o to co moga zrobic zeby dostac flaszke za bucika to np. bylam na weselu gdzie taki gosc jesli to byl chlopak musial biegac i calowac kazda pania w reke a dziewczyna musiala wszystkich panow klepac w tylek. no nie wiem jak ktos ma jeszcze jakies pomysly to chetnie wyslucham bo tez mam niedlugo wesele w Lodzi :) A jesli wolno spytac to gdzie masz wesele i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm dziwna tradycja
ja mieszkam na dolnym slasku. widzialam kiedys taka akcje z zabieraniem butow i ... nie podobalo mi sie. my mielismy fajne oczepiny :) mielismy "test malzenski" moj maz mial stac i udawac slup tzn rure, a wszystkie panny mialy tanczyc po kolei wokol niego, tak jakby tanczyly przy rurce. maz sie nie poruszyl i egzamin zdal:) ja siedzialam na krzesle a kawalerowie mieli przede mna prezentowac swoje wdzieki na rozne sposoby - taniec erotyczny, pompki, pokazywanie klaty - wszystko bylo :D ale bylo smiechu. potem byla jeszcze druga czesc. eeeeh, wszyscy do dzis wspominaja :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu wiedzialam ze
ja mam 20 wrzesnia - jak tam przygotownia Ci ida?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu wiedzialam ze
jaka ta druga czesc bo mnie zaciekawila :) a poza tym u nas jest taki zwyczaj z zabieraniem butow i nie przetlumaczysz gosciom zeby Ci ich nie zabierali bo sie obraza - musisz im oddac i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm dziwna tradycja
u nas tez sie mowi CHŁOPCY. wersja chlopacy jest niepoprawna gramatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu wiedzialam ze
tez mnie razi jak ktos mowi chlopacy ale widze ze w niektoych regionach to normalne. albo tak jak niektorzy z zaglebia mowia chycil zamiast chwycil :) a slub mam w Lodzi na wiskitnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez jest taki zwyczaj, ale raczej go nie chce:D a najgorsze dla nie to jest wyscig, bierze sie miotle kreci sie dookola z ta miotla czy mopem,a potem rzuca sie miotle i podbiega sie do kieliszka. o rany nie robcie tego, bylam na jednym weselu na ktorym był ten cyrk, to porem musieli sprzatac zygi z parkietu. odechciewa sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od razu wiedzialam ze
małe wredne to to - ale idziesz na ten slub w Wiskitnie (taka wioska ) czy w dzielnicy Lodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×