Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Kochasz kwiatki i rabatki
Pozdrawiam Tesco, trzymaj sie dziewczyno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe magda ja jestem dzisiaj calkiem bez energii spalam 5 godz z kawalkiem a do domu wrocilam rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak? nie potrafie rozmawiac? top czemu jakos umiem rozmzwiac z alterem, pzw, creamem, santo subito ( teraz ma inny nick wiadomo), mi mala, nozyczkami, translate, robakiem, komiczne, lusia, ju i wieloma innymi osobami z kafe ?? jakby wina lezala po mojej stronie to bym miala prpblem z kazdym a nie tylko z toba wiec nie chrzan bzdur:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skasowali temat
"ja nic do ciebie nie pisze poki sie nie przyj**iesz do mnie czy ludzi ktorych lubie" Kolejan smutna wypowiedz, liczy sie ja ja i moi przyjaciele a reszta sie nie przejmujemy, o po co. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Hehe, ja zacząłem jakąś kłótnię dzisiaj? No sorry, jak Ty moje wpisy uważasz za zaczynanie rozróby, to jesteś jeszcze bardziej jebnięty niż myślałem. Napisałem coś dla jaj, a ty ze swoimi głupimi tekstami wyskoczyłeś. Co, nie masz dystansu? Nie uwiężę, aż tak zryty nie jesteś :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka reszta? nie sledze tematow jarka i nie komentuje jego innych wypowiedzi na kafe nie czytam ich poprostu:-O a jego teksty o rasizmie i nasmiewanie sie ze zgwalconych kobiet to akurat komentowalam kiedys i zjebke mial ode mnie tylko ze pomaranczo on wlasnie po to to pisze zeby ludzie sie bulwersowali akurat wiem ze wiekszosc tych tekstow jest prowokacja z jego strony wiec nie bede walczyc z wiatrakami jedynie mody moglyby go stad calkiem usunac ale nie idzie im to jakos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Ej no, ja wcale nie jestem oburzony. Nie waż się mi przytakiwać . Ale nie lubię jak sie jedzie bezpodstawnie po innych, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahhaahhahhaha Ty mi smiesz pisac o kulturze i poziomie? TY??????????????? dla ciebie uprzejmosc=lizanie tylka jesli mna gardzisz i masz mnie za szmate to nie pisz do mnie ani o mnie, poprostu zostaw mnie w spokoju a jesli mnie lubisz jak pisales bo masz codziennie nowe wersje to naucz sie mnie traktwoac z odrobina szacunku, nie obrazaj moich znajomych, bo magda ci nic nie zrobila altera tez sie przyjebeles 1 i kazales mu sie z topu wynosic i nie zwalaj winy na mnie ze ja prowokuje, czasami moze tak ale to jest 20% ty nadajesz na mnie nawet jak mnie miesiac nie ma na forum naprawde zastanow sie nad soba:-O DOBRA SKOnczylam, to i tak bes sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skasowali temat
'totalnych frajerów i idiotów, którzy przychodzą za Tobą na dziarę i wielce są oburzeni, bo Jaruś osiemdziesiąty czwarty raczy im nie przytakiwać ' ty naprawde jestes poyebany ciezko, ile razy sam sie wpierdalasz w tematy i jak oblakany wypisujesz nie na temat obelgi , wiec my tez pierdolimy ci topik , tak jak lubisz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Mam Jarosławie, dlatego nie piszę Ci, ze masz sie ode mnie odjebać, bo mam to gdzieś. Nic mi nie robią Twoje wpisy o mnie. A Ty zaczynasz beczeć, że wchodzimy na Twoje podwórko i wszczynamy rozróby. O mnie pisz sobie co chcesz, przecież wiesz jak mnie to boli. Mogę być pedałem, ciotą, prawikiem, bezrobotnym, ćpunem, pedofilem, zoofilem, nekrofilem ... Dopisz sobie co chcesz, mnie to lata. Ale Twój brak elementarnego szacunku do pewnych osób jest świadczy o twoim ograniczeniu umysłowym. Ja mogę się nie zgadzać z pewnymi poglądami, czy zachowaniem, ale staram sie nie obrażać innych, tylko wyrażać swoje opinie. No, jest jeden wyjątek - na ciebie leję ciepłym moczem, bo nie mam absolutnie szacunku do twojej osoby. Wie, ze nie jesteś totalnym matołem i masz jakąś wiedzę, mógłbyś to sporządkować. Ale zachowujesz sie często jak skończony idiota, to co sie dziwisz, że tak na ciebie patrzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze że słowiczka
nie zagląda tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KARMCIE TEGO TROLLA
przeciez jemu o to chodzi... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skasowali temat
Alter ale to jest czysta frustracja rozumiesz? W swojej pracy siedzi jak mysz pod miotla, nic sie nie odezwie bo wie ze nie moze sobie na to pozwolic. Nigdzie nie wylazi (moze ta silownia czy ryby lowi w samotnosci)nikt go nie lubi wiec smutek widac w tym wszystkim na wskros..ale mi nie szkoda bo to dorosly chlop moze robic co chce, ide stad, szkoda mojego czasu🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek a ja ci pisze ostatni raz zastanow sue nad soba kazdemu sie przyuda autorefleksja wiem ze nie umeisz przyznac racji ani przepraszac na powaznie, ale moze sam sobie odpowiedz czy jestes w porzadku nawet jesli magda cie obarzila a daje 100% ze ty 1 zaczales bo znam ja i wiem ze sie nie czepia ludzi ot tak to pozniej nie umiesz przystopoiwac i ciagle szukasz zaczepki ide spac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skasowali temat
'oczywiście to ja teraz jestem winny' Tak , jestes winny bo wlazisz na inne tematy z tym swoim rynsztokowym jezorem i pogladami mohera. Tym razem naprawde juz dobranoc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWNICZKA.
Cześć PŚPO trollu :classic_cool: Tamari, jesteś pewna, że ją tak dobrze znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam jej na 100% ale 15 lat znajomosci w tym pare lat naprawde intensywnej jednak cos daje papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak zwal wszystko teraz na
Altera i poskarzyl sie Tamari:DBosz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"prawiczek alterek wchodzi na ten topik i mimo, że nikt z nim nie chce rozmawiać to sadzi swoje denne teskty do mnie i w ten sposób lecą 2-3 strony kłótni, bo potem wchodzi Tamcia i mówi, żebym to ja przestał " Biję sie w pierś Jarosławie, moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina :classic_cool:. Weź się nie ośmieszaj, masz jakieś uprzedzenia i skorzystasz z każdej okazji, co bym tu nie napisał, żeby tylko wtrącić swoje żałosne 3 grosze. Prawik, bezrobotny itd. A z tą ćpunką to tez juz dajesz czadu, chciałbym żebyś miał inteligencję zbliżoną do Tamarii, dałoby się Ciebie jeszcze uratować. Albo chociaż podobną wrażliwość. I śmiej sie, nie widzisz tego, bo nie chcesz zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SŁOWNICZKA.
Alter ale po co ty z nim dyskutujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak zwal wszystko teraz na
A co to juz nikt nie moze lubic sobie popisac z Tamari? I co jak ja gnoisz to co ma milczec zebys Ty sie ucieszyl? Co zazdrosny jestes o Altera durny cwoku?:D Bo widze krzyk jest dowodem rozpaczy w Twoim przypadku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"prawiczku, to, że nikt nie chce z Tobą rozmawiać (poza mną hehehe) to wina po prostu tego, że jesteś meeega nudny i wazeliniarski, takich ludzi się po prostu nie lubi " Heheh, dzięki, ze mnie uświadomiłeś. Kurwa, Ci co mnie lubią to muszą być zjebani. Okazuje sie, że sporo takich jest na tym świecie :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak masz się obrażać to szybko, bo mi się spać chce, a chce wiedzieć na czym stoję 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
"Alter ale po co ty z nim dyskutujesz? " Też sie przed chwilką nad tym zastanowiłem. Może chcę żeby świat był lepszy i, że mogę go uzdrowić (Jarka) :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwy sobie psujecie tylko
:) a niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papa tran
nie smuć się 🌻 🖐️))) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×