Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość Alter gościnnie
Cześć Magra - Tami, nie jesteś już jedyna :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Magda - sorki :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Dlatego się tu pojawiam Jaruś, żebyś mnie oświecił 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Głupi kutas :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on jest mega nudny, ciagle to samo, w dodatlu zmyslone wylewa swoje frustracje sam sobie wali codziennie i marzy o tym zeby w koncu zamorzyc wiec wyladowuje sie piszac ze jestem dziwka i obrazajac altera ze jest prawikiem siebie hanbi po 1 a nie nas a po 2 nic mu to nie daje przykre i zalosne chociaz chlopaczek ma bujna wyobraznie, w jego umysle ja pieprze sie z polowa miasta a alter jest bezrobotny i z spoid kraka nagle stal sie mieszkancem wawy masz racje jarek, ty cpac nie musisz bez tego masz niezle schizy i kratery w korze mozgowej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochasz kwiatki i rabatki
'oj tam... koleś jest frustratem, po prostu sperma mu do głowy uderza i sam nie wie, co pisze ' Takie mamy wlasnie spoleczenstwo, w Polsce gnoi sie ludzi sukcesu a ma sie tysiac usprawiedliwien dla zer, przykre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sash to dziewczyna pszeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
No coś Ty Madzia, do kilofa trzeba mieć już papiery. Jemu łopatę dali :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale celna riposta jarek polswiatek?? wrzucaj ludzi do jednego wora potrafisz sie przyjebac do jednej rzeczy jakby o wartosci czlowieka mogla swiadczyc jakas jedna rzecz cos jeszcze ciekawego umiesz napisac poza tym ze ja z magda jestesmy lampucerami i cpunkami a alter lize mi tylek?? ja sie dziwie ze twoje wlasne teksty cie nie nudza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochasz kwiatki i rabatki
Nie wazne gdzie on jest wazne ze sie usprawiedliwia jego teksty a usprawiedliwiasz je Ty, Polka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jarus po co te gierki? przecuiez jutro anpsizesz to samo ze jestem szmata itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obrazasz w sensie ze sie nasmiewasz z niego a co Cie to obchodzi czy jest czy nie jest? pilnuj swojego tylka co z tego ze Ty nie jestes jak i tak tez seksu nie uprawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Sukcesem Jarka byłoby, gdyby potrafił zrobić użytek ze swojej wiedzy. Bo z tego co się orientuję w pewnej dziedzinie ma jakąś wiedzę. Ale ten ćwok woli w wolnych chwilach obrażać ludzi na kafe :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nic do ciebie nie pisze poki sie nie przyjebiesz do mnie czy ludzi ktorych lubie nigdy ci nie wypominalam ze pracujesz fizycznie w wiedniu bo ja nie staczam sie na twoj poziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochasz kwiatki i rabatki
'nie wiem na czym ten sukces Jarka ma polegać, ale jeśli tylko i wyłącznie na zarabianiu kasy (nawet tej dużej) to jest on tylko połowiczny' Wlasnie o to chodzi ze malo soba reprezentuje a wlasciwie bardzo malo a sie usprawiedliwia jego chamstwo wobec Polek, ludzi grubych,kolorowych i prawiczkow(wlasnie chodzi ze nie odniosl zadnego sukcesu-bo takich sie w PL rowna z ziemia). A jak go usprawiedliwiasz -wkleilam wczesniej Twoja wypowiedz-z ta sperma co mu uderza do glowy i niby przez to nie wie co pisze. Tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda nie przejmuje sie tylko nie ejstem w stanie pojac glupoty innych :-O jarek Ty moesz sobie nawet napisac ze mnie jebala cala Polska a nawet pol swiata ale to nie zmieni rzeczywistosci czy naprawde w wieku 25 lat prawie bawia cie takie pierdoly?? wez dorosnij:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alter gościnnie
Jarek wytłumacz mi jedno? Co Ty tutaj robisz? Bo jakoś się znów gubię w tym, jak taki super facet może przesiadywać tyle na kafe. Wiesz większość z tych osób, które tutaj piszą patrzy na siebie obiektywnym wzrokiem i widzi swoje wady. Ale nie Ty, co Ci pozwala patrzeć na siebie przez te różowe okulary. Przecież nikomu nie zamydlisz oczu, ze masz tak zajebiście fajnie i jesteś cool. Może jesteś, ale tu na pewno tego nie pokazujesz. A, że nie masz zajebiście to sprawa oczywista. Nie siedziałbyś na emigracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×