Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość uuuupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi:), tak zawsze jest , gdy pojawia się dziecko w domu, ciocie, wujkowie, takie zamieszanie męczy, potrzebujesz spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi:), tak zawsze jest , gdy pojawia się dziecko w domu, ciocie, wujkowie, takie zamieszanie męczy, potrzebujesz spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę gości, szczególnie tych spokrewnionych :O dlatego wyjechałem z kraju i mnie wujki i ciotki nie odwiedzają już, ufff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrva nikt nie chce ze mną pisać :( opuszczam ten smutny topikee i zanurzam się w czeluście kafełe :(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee a pomarańcze mówią, żebym znalazł sobie kobite i żebym się zmienił póki czas czy słusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecie sobie znalazłeś podobno :O czy nie? bo ja może nie w temacie jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sie pytam własnie, czy pomarańcze dobrze prawią, bo dwóm to chyba nie dam rady :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D onet znowu przepisał artykuł z "szacownej" gazety hahaha ten portal staje się coraz bardziej żałosny na temat wiarygodności tego brukowca wypowiadać się chyba nie muszę to tylko stek bzdur, którym karmią nas od kilkudziesięciu lat - oliwki, tłuszcze roślinne, chude mięsko, rypki poczytaj sobie o diecie optymalnej, opracowanej przez niezależnych specjalistów od żywienia a nie przez producentów żywności i lobby producentów zbóż, mleczka i olejów roślinnych poza tym odsyłam do świetnego filmu Toma Naughtona: http://www.youtube.com/watch?v=WVXi6f7X00A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D onet znowu przepisał artykuł z "szacownej" gazety hahaha ten portal staje się coraz bardziej żałosny na temat wiarygodności tego brukowca wypowiadać się chyba nie muszę to tylko stek bzdur, którym karmią nas od kilkudziesięciu lat - oliwki, tłuszcze roślinne, chude mięsko, rypki poczytaj sobie o diecie optymalnej, opracowanej przez niezależnych specjalistów od żywienia a nie przez producentów żywności i lobby producentów zbóż, mleczka i olejów roślinnych poza tym odsyłam do świetnego filmu Toma Naughtona: http://www.youtube.com/watch?v=WVXi6f7X00A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat sposób odżywiania jest ściśle dostosowany do klimatu, w którym żyją ludy w laponii nikt nie będzie jadł chudych owoców morza i oliwek a we włoszech nikt nie ruszy śledzia ze śmietaną jesteś gupia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawne tyle to wiem ale warzywa i ryby i chude bnialo moze jesc kazdy mieszkaniec Europy CHYBA ZE o czyms nie wiem i mieszkasz na Antarktydzie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że może tylko po co skoro może zajadać się pełnowartościowym mięsiwem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×