Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość
Niedługo święta.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twarde jajka nie
nie robic. po nich sie pierdzi i baki sa smierdzace jak start zdechly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie Kamecha
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) wlasnie poklocilam sie z kims o kolory i nie mialam racji:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam kamecha z podstawowki
Darker "Wszyscy to już wiedzą." Gdyby nie powiew swiezości w postaci podszywaczy i kamecha to te forum padło by dawno." :D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy się nie kłócę jeśli nie jestem pewien, że moja racja jest mojsza... a że przeważnie mam rację to często się kłócę to czasami nudne górować intelektem nad większością ludzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek Ty geniuszu:-O odp mi na pytanie jaki kolor ma malina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwony pokażę ci fajne teksty pomarańczy z jednego topiku: 18:13 [zgłoś do usunięcia] pipa pipa czy kamecha mieszka sam? 18:25 [zgłoś do usunięcia] ogryz. Mieszka ze mna. Spadowa.🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma czerwony kolor, tak mówi nawet łikipedia http://pl.wikipedia.org/wiki/Malina_w%C5%82a%C5%9Bciwa i jeszcze jeden tekst pomarańcza: 13:13 [zgłoś do usunięcia] pikna nieznajoma I przestan k**wa jarek robic z siebie idiote piszac sam do siebie na zalozonych przez siebie tematach. Jarek-84 to kamecha i juliusz cezar w jednym moi drodzy. 25 lat i karira w jego pustej glowie na damskim forume:O Ehh samotnosc jest straszna hahahhahahahahahahah:O końcowy smiech rozpaczy mnie obezwładnił, za to kocham pomarańcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogryz ma 4 lata a ogryz kafe
24 :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprw und potw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D różowate to rodzina, nie kolor :D a nabierają się, bo sami z Julkiem o to dbamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprw und potw
ma 3,5 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D różowate to rodzina, nie kolor :D a nabierają się, bo sami z Julkiem o to dbamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłem mały to podobno znałem nazwy większości drzew występujących w lasach i parkach, przynajmniej tak twierdzi mój tata, ja nic nie pamiętam :( hmm, zawsze gdy zajadam kebaba to ogryz patrzy na mnie jakby myślał, że coś dostanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie po pierwsze zawsze biorę pikantnego kebaba a nie wiem jak zwierzaki reagują na ostre przyprawy a po drugie to nie przyzwyczajam kota do podjadania między posiłkami, dostaje w miche 2xdziennie i to mu wystarcza. nienawidzę śpaśliwości, także wśród zwierząt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taka ociupinke mieska jakbys dal to by mu sie zrobilo milo ale Ty jestes egoista:-O ja jem kebaby z lagodnym sosem i tak chce sie pic po takim:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalne kebabowe sosy przeważnie są łagodne, jak chcesz pikantny to ci posypują jakimś ostrym ustrojstwem dodatkowo gdybym mu dał kawalątek to by chciał jeszcze, apetyt rośnie w miarę jedzenia :P czemu obcych psów nie należy głaskać po głowie ani po kłębie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamari zawsze daje jak chca
......................... jak chcą... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byc moze dlatego, ze jestes dla nich obcy i moga Ciebie potraktowac jako potencjalne zagrozenie, a co za tym idzie stanowic zagrozenie dla Ciebie, czyli moga Ci uszkodzic skore zrywajac lacznosc tkanki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytaj sie jakiegos kynologa czy innego znawce:-O ja glaszcze psy po grzbiecie i po lbie obojetnie czy obce czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! "Głaskanie psa po głowie to objaw silnej dominacji, jest przyczyną ogromnego stresu dla zwierzęcia. Najlepszym miejscem do okazywania naszej miłości są barki i podgardle" z tego i kilku innych informacji wynika, że psy odbierają głaskanie po głowie lub kłębie jako oznakę dominacji ze strony człowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec tak czy siak moze je to wkurzyc jesli Cie nie znaja i moga dziabnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×