Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Nie, ale jest szaro, brzydko i pewnie będzie padać bo coś wisi w powietrzu :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamecha zna sie na historii
i wie co w polskiej trawie piszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomuś piekny
ja kapuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz zacina sie moze, ale Tobie ciagle mnoza sie posty, a innym nie niewazne zreszta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm kwestia dyskusyjna :P powiedziałabym raczej że nastrój żałobny udzielił się wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europa i usa pokazały gdzie nas mają, nie :) czasami mam wrażenie, że Polska była bardziej szanowana w układzie warszawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to już jest
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obama nie przyleciał
do Polski, bo ruch lotniczy został wstrzymany przez ten wybuch wulkanu w Islandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten zjebek obama nie przyleciał bo poszedł grać w golfa rozochoceni nieobecnością tego bambusa przedstawiciele państw zachodnich też postanowili wymigać się pyłem prezydent Gruzji jakoś dał radę, mimo, że leciał chyba przez 6 państw chcieć to móc wszystko to pięknie skwitował Vacek Klaus prawda jest taka, że europa i usa zawsze miała i wciąż ma nas w dupie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 84 europa może i ma nas w de... ale Rosja nie ma :P w sumie nic dziwnego z hamburgerem się nie rozmawia a co dopiero go sobie gdzieśtam wsadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj no szczawiu piszesz sierdy pierdy o Europie i USA częściowo prawdziwe częściowo prawdziwe Tischnerowsko co najwyżej odpowiedziałam : (napiszę powoli i wyrażnei żebyś mógł zrozumieć) [84 europa może i ma nas w de...] tłumaczenie : Jarku Europa może i ma nas w dupie [ ale Rosja nie ma:P] tłumaczenie : bo dla Rosji z jednej strony jesteśmy o wiele wazniejsi dla ich interesów a z drugiej w orszaku 'Wchodzących bez wazeliny w rosyjski tyłek' Rosjanie umiejscowują Nas , z różnych względów poza pierwszą setką chętnych [ w sumie nic dziwnego z hamburgerem się nie rozmawia a co dopiero go sobie gdzieśtam wsadać ] gadasz z kebabem zanim go zjesz ? nie no to masz Rosję i Polskę i bądż tak łaskaw nie odpowaidać mi emotkami aż tak głupi nie jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×