Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość do Altero
Ty Altero jestes naprawde gupi:classic_cool: myslisz ze ktos sie nabierze ze ona ci sie podoba dlatego pytasz Kamechy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Altero
podoba ci sie "ten pasztet" i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"myslisz ze ktos sie nabierze ze ona ci sie podoba" Myślę, że nikt się na to nie nabierze :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Altero
wycielo mi "nie" co za tym idzie wiadomo:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Altero
Alter wyliz przez monitor Linsday stary prawiczku widac ze sie nudzisz bezrobotny chlopie zegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzeba odpocząć
od internetu , mnie to dobrze zrobiło:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Tran zyje, a przestalam tu bywac bo ani Ciebie ani Domi nie bylo, a palant Jarek tylko zaklada jakies denne topy na ogole:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamari kiedy do ciebie
wreszcie dotrze,ze Jarek sie toba tylko bawi i ma cie gleboko w dupie:?:D stracilas juz tyle lat i nikogo nie masz,bo myslisz,ze jednak cos z tego bedzie, a on nie dosc,ze ma dziewczyne to jeszcze wszystkie laski na kafe sie w nim bujaja.z tego co napisalas widac wyraznie,ze go sledzisz i zazdrosc cie zzera:D jestes naprawde zalosna:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BUHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHAHAHA pomaranczo jestes taka glupia ze az zal mi ciebie rozumiem, ze ty zyjesz netem i zakochujesz sie w netowych facetach dla mnie jarek jest tylko znajomym z forum o ktorym mam mieszane zdanie i duzo w nim negatywow, nie mowie, ze tylko ale jednak poza tym sobie nie przypominam zebym kidykowiel za nim latala, raczej bylo odwrotnie jesli juz mamy takimi kategoriami sie poslugiwac radze jednak zejsc na ziemie i odroznic kontakty wirtualne od realnych i najlepiej wypierdalac z tego topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on nie dosc,ze ma dziewczyne to jeszcze wszystkie laski na kafe sie w nim bujaja.z tego co napisalas widac wyraznie,ze go sledzisz i zazdrosc cie zzera a to mnie juz calkkiem zabilo:D :D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamari kiedy do ciebie
nie.to ty jestes glupia,bo masz glupia nadzieje i to ciebie zal.widac,ze sie sie smiejesz przez lzy:O juz samo to co napisalas,ze rzekomo za toba latal jest zalosne,bo wszyscy wiedza,ze jakby cie nie oplul to zawsze udawalas,ze to konskei zaloty:O ty sie ogarnij i zejdz na ziemie:D naprawde mi ciebie zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ochote się najebć :O Ja Tamarka zaglądałam czasem wieczorami, ale jakoś nie miałam o czym pisać. Miałam ciężkie 3 tyg ostatnio, dużo stresu. Schudłam 5kg:O Musze sobie nowych spodni trochę kupić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo nie wysilaj sie nie mam ochoty na rozmowy z ludzmi z zespolem downa:) dla Ciebie to ja moge nawet plakac co noc w pduszke pzrez jarcia a nawet sie zabic:) niewazne ze go na oczy nie widzialam a jedyne co nas laczy to netowe przekomarzanki hej cream:) czasami warto sie najebac Tran do Ciebie maila napisze bo tu o swoich sparwach nie bedziesz pisac a chce popytac:) no i do Domi musze sie odezwac zeby mi fotke malej wyslala w koncu:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×