Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość
Nie jadłam jeszcze z jogurtem, tylko same. Są zdrowe i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogóle lubię sałatki owocowe ;) arbuz, morele, brzoskwinie, winogrona, borówki, nektarynki zalewasz jogurem i posypujesz cynamonem :) pychotka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Piłam herbatę taką, jest też taki sok, ale mi nie smakuje. Żurawinę można podawać do mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa... złoty. a właściwie, to czemu cię jeszcze nie odblokowali ? przecież już parę dni minęlo i powinni :) a ja lubię cynamon. nawet baaardzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsre
To bardzo wazne Czy zwrot "i Cant get enough" znaczy: nie moge przestac......czy: nie potrafie pzrestac. wiecie.?? Bardzo prosze o pomoc. Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ignoruję :O nie widziałam w tym gąszczu kropek Twojego posta :O a zresztą co ja mam Ci napisać przecież to kłamstwo :O nigdy z nikogo nie szydziła 😭 Ja jestem dobra, miła, fajna i w ogóle do rany przyłóż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczemu ja ? ja jestem obiektem nienawiści jakiś kafeterian i cierpię z tego powodu :P nie mam czasu kpić sobie z jaro 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsre
dziekuje bardzo za odpowiedz.. to moze ja załe zdanie napisze. zeby było łatwiej. whatever it is, I cant get enough

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Robakowi bo zbłądził :) Za 5 minut idę spać Normalnie łeb mi zaraz zleci na biurko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsre
dzięki bardzo robak!! Napawde bardzo jestem ci wdzieczna :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko, pokasowali pomarańcze ! szoke ! jeśli to było do mnie jedna z pomarańczy o tej pomocy, to ja pomagam jeśli potrafię :P :) nie jestem dobra, ale bywam miła jak to mówią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i jeszcze tak: nie mogę/nie potrafię przestać- i can't stop a nie potrafię- i cannot stop ... tak mi się zdaje ;) to tak na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarku, ja się w międzyczasie pakuję więc możesz sobie o rozmowie ze mną pomarzyć :D zajęta jestem :classic_cool: :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grsre
dziękuje bardzo :)) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×