Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

MIŁY? buahhahahhahhaahhahahahhaha kurwa po 1 ty nie jestes i nie byles dla mnie mily a pio 2 co sobie wyobrazales? ze mozesz przec pol roku mnie codziennie od kurew, szmat i dziwek wyzywac i nagle zmienisz front a rzuce ci sie z radosci na szyje? zalosny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on mnie nioe umie ciagle mnie zaczepia udaje ze mnie nienawidzi ale mu to nie wychodzi poza tym Dominia nie ja zaczelam ta wojne tylko on a mam taki charakter ze nie umiem byc dluzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego seksu? o ile sobie przypominam to proponowalam ze bedziesz spal na podlodze nie sciemniaj tu teraz, zreszta niczego mi nie udowodnisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to się porobiło :O ja jestem z tej połowy, która nie oferowała przyjazdu do Wiednia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama zobacz Domi ja pisze normalnie a ten ciagle szmata, dziwka itd nie mam slow na debila:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahhahhahaaha ale tekst Ty juz jestes zdeprawowany Tran czemu urzdzasz sobie spacerki jak jest ciemno i zimno?? aaaaaaaa no tak pies i jeszcze taki ktory Cie moze obronic w razie potrzeby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety muszę go trochę pospacerkować a obrońca to z niego kiepski raczej :D ale ja się nie boję jarek a w czym ma jemu ogon pomóc? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boisz bo Cie nikt nie zaczepil a mnie niestety tak dobrze, ze od razu ktos po mnie przyjechal:-O bo nie wiem co bym zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś tam zaczepki się zdarzają, ale na szczęście do tej pory nic agresywnego się nie zdarzyło :) a często jak mój gnom wraca z pracy (albo i nie) zajeżdża i chodzi z nami na te spacerki, bo też mówi, że to niebezpieczne :P a zresztą wieczorami na ulicach jeszcze dużo ludzi jest :) Jarek zaczyna o tzytzkach to ja idę spać, papa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nareszcie cisza uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:), przetłumacz mi ten tekst ze swojej stopki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, witajcie 🖐️ ale mnie dzisiaj łeb napierdziela :O nie miałam czasu i śniadanie miałam o 13:00 i takie są skutki :( idę poleżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale dzisiaj zimno brrrrrrr, wiatr ostry przenikliwy, czapkę miałam, a i tak zmarzłam, piję dużo herbaty z sokiem malinowym lub z dzikiej róży, pobiegałam z pieskiem, sypało trochę śnieżkiem, nie byłam długo na dworze, bo było bardzo nieprzyjemnie. Nie znoszę takiej pogody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem leniem :O bolała mnie głowa to się położyłam i dzięki temu przestała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:) dzięki Bogu ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież Ty lubisz jak jest zimno :O a u mnie ból głowy to nie jest nic, to totalna katastrofa 😭 bo mnie boli głowa bardzo rzadko, więc jak już boli to klękajcie narody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zresztą jak mi poleżenie pomaga to niby czemu mam nie skorzystać? :O a w ogóle to ja idę spać 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×