Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

widocznie ogladanie muminków w dzieciństwie mnie spaczyło :P a czarodziejki z księżyca nienawidziłam za to moja najlepsza kumpela była w tym zakochana i codziennie w szkole mnie zamęczała opowieściami o tym badziewiu 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIGRA polonia
haha a to już późniejsza czołówka była:P dobre, dobre. a pamięta ktoś taką japońską kreskówkę o drużynie piłkarskiej?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIGRA polonia
hmm teraz trochę przeglądałam youtube i chyba jadnak nie Tsubasa. albo pomyliłam bajki:P wydawało mi się, że ci piłkarze to byli młodsi chłopcy i że wszyscy mieli jedną matkę - taką grubą babę. pamiętam też, że mieli jakiś srebrny autokar czy przyczepę campingową. może mi się pokiebasiło coś :P a propos japońskich "wynalazków" http://www.youtube.com/watch?v=x_z1Icyu5gI fajna reklama?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TIGRA polonia
a może nie grali w piłkę, tylko w coś innego... hmm... ale to nie Tsubasa. tak, reklama gumy do żucia:D uzależniłam się od tej piosenki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie grywam w literaki z wiesz kim :classic_cool: pocieszny kiciuś - tak fajnie trzyma się ręki i wgryza w skórę :D a co do Goku to nie, nie może być - zarówno pod względem wyglądu jak i charakteru - goku nie może być poważny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komornik kafeteryjny
pomóc w czymś? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widocznie jestem stara od jakiegoś 10 roku zycia, bo nigdy nie przepadałam za bajkami tzn lubię, ale fajne i smieszne bajki i nie odcinkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×