Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

nie wiem :O może z mięciutkim, milym i wesołym pieskiem (bo takiego mam) :P albo czymś innym fajnym ale niekoniecznie z ciastem, pierogami czy inną kiełbasą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś mi się pierdoli z tym mail
em bo na odpowiedz mi do mnie wysyła... :O ustawilas, zeby odpowiedzi na mojego maila szły????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie tak podszywaja pod Ciebie?:-O zauwazylas ze zawsze w necie mamy przejebane buahhahahhaa jakies fatum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam podszywy ale malo za to bluzgow na mnie sporo, przeplataja sie z pochwalami, wlasnie do mnie byla modka napisala i sobie pomeilowalysmy, nie znam jej:P czasami mam wrazenie ze to te same osoby no, coz niktnie dogodzi wszystkim:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam Ci dosc dlugiego Jarek dzieki matole, ze magdy mi nie obrazasz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ile z nia mialam wzlotow i upadkow ale teraz od dluzszcego czasu jest ok, jednak sie rozmijamy w wielu kwestiach i wiesz ona to ma jedno na glowie: dziecko, dziecko, dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niew iem czy mieso ma wplyw na to ona ogolnie nie dba o zdrowie alkohol itd ta tarczyca ona ma z jajnikami cos nie tak, niby to powinno byc do wyleczenia ale jakos u niej kiepsko idzie zreszta nie gadajmy tu o niej:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×