Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

DZIARA - REAKTYWACJA

Polecane posty

Gość slowik
Nie wierzę,żeby Jarek zakochał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolę morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś nie lubiłam, a potem odkryłam jak ładnie wyglądają na moim tyłku:P a do paska z tyłu da się przyzwyczaic :) no to dobrze że ładne bo będzie jutro w użyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak muszę to też zakładam - do jakichś cienkich spodni czy cuś ale niecierpię jak mi coś w dupsko włazi :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jarek no widzę ze zaliczanie masz we krwi :P Przywitałam sie, skomentowałam a teraz idę sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transik (:D) co się stało? P.S. właśnie sprzątałam. Wiecie ile stuffu miałam pod łóżkiem? :P:D od skarpetek po ochraniacze szpitalne o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po większości kremach szczypią mnie oczy :( dobrze, że pod moim łóżkiem nic się nie zmieści :D jeszcze żebym miała malusie biurko to byłoby bosko a tak to wiecznie bajzel :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam zawsze problem z ubraniami. walaja sie wszedzie. niestety w pokoju nie mam szafy (tylko taka mała szafeczke), wiec nie moge wszystkiego wjebac i zamknac, dlatego mam wieczny nurdel w pokoju. a do szafy w przedpokoju nie moge tego wrzucic bo jest ogólnodostepna :O ... ech życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale od wiedeńskiego sąsiada, czy wyrobiłeś Ogryzowi paszport? tak prowadzę burdel pokojowy. kurz, stojące skarpetki i te sprawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowik
U mnie jest idealny porządek. Z lewej strony mam łóżko z szufladą. Na środku pod oknem biurko z gazetami. Z prawej regał na ścianie. Dalej stoi szafka z barkiem. Mam zielony dywan. Trzy szuflady. W jednej majtki , w drugiej rajstopy , w trzeciej biustonosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×