Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no wiec tak

Kto z was ma nieślubne dzieci - wpisywać się !!!

Polecane posty

Gość ten sam problem inaczej
mój były mąż nazywał bękartem i bachorem swoje ślubne nienarodzone dziecko; dziecko urodziło się martwe; były mąż nie chodził do kościoła :( jak widac nie tylko nadgorliwa wiara skrzywia umysły- jej brak również :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahah
Było zaproponować wpisanie do tej samej statystyki starszego brata byłego Papieża, \"katechetka\" by szybko ucichła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrześcijanka
A co za kit nam tu serwuje autorka topiku.... Jakaś nawiedzona - jak jesteś taka pobożna to zastanów się nad codzienną modlitwą "Ojcze nasz" - jak już będziesz wiedziała jaką modlitwę codziennie "klepiesz" to wtedy pogadamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ale muszę przekląć: co za ciemnota pierdolona- to odnośnie wszystkich idiotów głoszących o patologii w rodzinie konkubenckiej, moje dziecko ma kochającego ojca i wpatrzoną w nie matke, jest pewne siebie, przebojowe, niesamowicie zdolne, inteligentne, elokwentne, a znam dzieci z małżeństw: zahukane, nieśmiałe, wstydliwe, zastraszone. Wy myslcie trochę mohery, nie ulegajcie stereotypom tylko dlatego, że niczego poza nimi nie znacie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wychowałam syna nieślubnego i jestem z niego dumna bo sobie radzi i nie jest jakimś chuliganem tylko skończył studia jest inż. pracuje a w pełnych rodzinach widzę co się dzieje patologia do szkoły specjalnej gnali chłopaka a i tak jej nie skończył ,ale dziewczynę szybko znalazł zrobił dziecko i rodzicom na utrzymanie przywlókł.Niech tu nie cytują bibli tylko niech zobaczą ilu księży ma nieślubne dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×