Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona..

...Porada...

Polecane posty

Gość ona..

Potrzebuję porady... ja i mój chłopak zdecydowaliśmy się na współżycie... on jest doświadczony a ja kompletnie nie.. i chciałabym dowiedzieć się o kilku rzeczach po pierwsze... czy pierwszy raz bardzo kobiete boli ? w jakich sytuacjach możliwe jest krwawienie? i czy przerwatywy plemnikobójcze są bezpieczne?? Czekam też na inne rady.. Bardzo to dla mnie wazne.. Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. czasem tak czasem nie różnie to bywa 2. patrz punkt pierwszy 3. może się zdarzyć jakieś uczulenie :o ale trzeba spróbować:o miłego kopulowania :o 🖐️ nie zaczynajcie beze mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A więc hmmm
Pierwszy raz nie zawsze boli, a jeśli boli, to nie jet to taki ból jakby Cię ze skóry obdzierali, więc nie ma sie czemu stresować, krew nie zawsze leci, w moim przypadku było troche krwi jak przy okresie, ale jednorazowo, potem troszke popiekło, ale nie jest źle. Jak na pierwszy raz gumeczka ze środkiem plemnikobójczym (oczywiście odpowiednio użyta) jest the best. Ale potem pomyśl o jakichś pigułkach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona..
dziekuje i prosze o dalsze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___ona___
mnie nie balalo nic a krwi wyjatkowo mialam baaardzo duzo :/ coz widac i tak sie zdarza i nie przejmuj sie...glowa do gory :) i pamietaj -ma byc zero stresu bo robisz to dla przyjemnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×