Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vkdbgjgjg

kolorowe buty a wiek??

Polecane posty

Gość vkdbgjgjg

dziś usłyszłąm że jak taka 30-stka nosi kolorowe buty np żółte to z przodu liceum a z tyłu muzeum... sama mam blisko 30 i mam zamiar nosic kolorowe buty - niekoniecznie żarówiaste baleriny w czaszki :) tylko kolorowe np peep toe. Albo buty z lakierowanej skóry... przeciez takie kolorwe buty moga być świetnym akcentem w jednolitym stroju np . czarnym czy szarym. Tak samo uważam że rajstoy z wzorkami są fajne do cąłkowicie gładkich ubrań... Kurcze może faktycznie to infantylne w moim wieku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
Tylko nie mów tego mojej cioci która w wieku 60paru lat śmiga np. w czerwonych butach ;) Kolor nie ma znaczenia moim zdaniem, ważne by ubrać się ze smakiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30dziestka
sama mam 30 na karku i smigam w czym mi sie podoba :P nie obchodza mnie komentarze innych ale... wygladam na max 20lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkdbgjgjg
no widzę że macie takie zdania jak ja... no właśnei ja tez wyglądam bardzo młodo... Właśnei max na 20 lat. Chyba ta osoba usilnie próbuje mi dogryźć i dać znać że mam fatalny gust wg niej... bo krytykuje zawsze i wszystko we mnei... spódnica bombka - nie, ołówkowa-nie..kiedyś np powiedziłąm że lubie mój ładny spory (65E) jak do mojej drobnej figury biust - to ułśyszałam że on wcale nei jest duży. Jak zdarzyło mi się powiedzieć że jestem bardzo szczupła to usłysząłm że normalna (a ważyłąm wtedy 43 kg przy 160 cm)... Kurcze chyba taki typ albo uważa że należy meni przytemperować. Nie jestem zarozumialcem - raczej jestem zakompleksiona i jeśli sama w sobie widze coś ładnego to prawie cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vkdbgjgjg
ja też sie nie przejmuje i ide jutro po żółte pantofle :) zapytałam sie was tylko po to bo juz myslałam ze to ja jakas dziuwna jestem co mi ne przeszkadza i tak nosic co lubie... a butki - sportowe, całkiem fajne - choc nie w moim stylu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 30 to to juz tylko stonowane i mało rzucające się w oczy ciuchy zostały? Przestańcie. Ja mam 35 lat i lubie kolorowe ubrania. Buty miewam też w róznych kolorach. Nosze rurki, tuniki, ostatnio zakupiłam dzwony. Mam fajna figure i nie mam zamiaru wbijac ię w nudne beżowe czy granatowe uniformy. Daruję sobie jakies dziewczęce szmatki, miniówki( choc latem na plażę, czemu nie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry_me
Noszę kolorowe buty, chociaż nastolatką już dawno nie jestem i nie zamierzam tego zmieniać. Ważne, że Tobie się podobają, innym nie muszą:) Nie mam zamiaru wyskakiwać z moich ukochanych, bardzo kolorowych Freestyli tylko dlatego, że mam za dużo lat:) Nie ma przecież żadnej odgórnej granicy która zabraniałaby ubierać się kolorowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwsze slysze ze kolorowe
buty sa dla mlodych. Maja pasowac do calosci ubran i tyle, jesli widzialas zreszta jakies filmy z garden party rodziny ktolewskiej w UK, zobacz,ze kobiety takze po 80tce ,z arystokracji w koncu, nosza sukienki czerwone, zielone, zolte, takiez kapelusze , buty rzecz jasna tez dostosowane kolorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ubieram sie mlodziezowo, ze tak powiem, ale jestem niska , chuda, dobrze mi w tym. Niestety , niektorym pewne zeczy nie pasuja. No nie mowcie, ze nie ogladnelyscie sie kiedys na 50- letnia Barbie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
ja jestem już po 30-stce, ale ubieram się raczej wygodnie niż elegancko i na co dzień noszę kolorowe adidasy freestyle, podobno to młodzieżowe obuwie, ale ja je bardzo lubię i mam gdzieś czy się komuś podoba czy nie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślało towarzystwo
jakieś 40 lat temu!!!!owszem kobiety po 40 ubierajace się jak nastolatki są bardzo śmieszne,ale z detalami ubioru to różnie bywa...kobieta mojego teścia,emerytowana nauczycielka,pani lat 75,rok temu nosiła ZłOTE buty nacodzień....i nie wyglądało to groteskowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem po 30
a noszę koturny w kolorze fuksji :D Nie widzę powodu, dlaczego w "pewnym wieku" nie miałoby się nosić kolorowych butów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×