Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Szpilkowa LADY

Szpilki też do szkoły?

Polecane posty

do Pani o nicku zainspirowanym DODĄ jesli dla Ciebie szpilki są najwygodniejsze to nie chce wiedzieć jakie bedziesz mieć problemy z kręgosłupem jak będziesz troche starsza, w młodym wieku nie powinno sie często nosić tak NIEWYGODNEGO obuwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toto afriva
ile masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rób co chcesz :P Chociaz u mnie w szkole niktóre nauczycielki krzywo patrzyły się na dziewczyny w szpilkach, no i chcąc wejść na salę gimnastyczną trzeba było je ściagać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Pani o nicku: ranfandynka- może i mój nick pochodzi od Dody, ale to nie oznacza, że jestem jej fanką. Jeżeli ktoś UMIE i lubi ten rodzaj obuwia, to w czym problem? Nie przesadzajmy... W obecnych czasach wszystko jest niezdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pasują
szpilki to buty dla dorosłych kobiet!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenn
typowe szpilki nie pasuja. to wyglada nawet glupio. co innego buciki delikatne na obcasie do sukienek letnich. nikt nie kaze w adidasac lazic ale typowe szpilki wygladaj dziwnie w szkole chyba ze to studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STOP423544
PRZESTANCIE PIEPRZYC ZE CZEGOS NIE WYPADA PRZEZ TO WSZYSCY UBIERAJA SIE TAK SAMO !!!!!! CO WAS TO OBCHODZI ZE KTORAS WYGLADA JAK Z AUTOSTRADY??? POKI MASZ COS W GLOWIE NOS SOBIE DO SZKOLY NAWET FIOLETOWE WLOSY I SZPILKI 20CM...TO TWOJE ZYCIE !!! POKI NIKOGO NIE KRZYWDZISZ WSZYSTKO WYPADA OLEJ LUDZI ONI WKURWIAJA SIE BO ROBISZ TO NA CO ONI NIE MAJA ODWAGI. NIE DAJ SOBIE WMOWIC ZE NIE WYPADA CZEGOS ROBIC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie czasy zmieniają się i podejście do wielu spraw jest bardziej liberalne ale nie wydaje mi się żeby to był dobry pomysł . Kiedy ja jeszcze chodziłam do szkoły przyjście w szpilkach było praktycznie niedopuszczalne . Mieliśmy taką woźną która bardzo mocno pilnowała tego tematu . Jeśli jakaś dziewczyna przeszkadzała z wyglądem to potrafiła iść do dyrektora i on robił z tym porządek . Nie wiem jak jest teraz ale wydaje mi się że w niektórych szkołach może być podobnie . Lepiej chyba chodzić do szkoły w normalnych butach a szpilki zostawić sobie na jakieś specjalne wyjścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×