Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już nie daje rade

nie chce mi się ŻYĆ

Polecane posty

Gość już nie daje rade

maam męża podoba mi się inny który mnie prawie w sobie rozkochał a teraz okazuje się ze on mieszka na stałe w LONDYNIE wraca za 2 tygodnie wiem nie licze na milość dla niego bylam tylko zabawką ale jest mi bardzo przykro ze znowu mnie ktoś olal mąż mnie nie kocha ma kogoś jesteśmy w separacji błagam napiszcie coś teraz pije wino i rycze czemu jestem taka głupia idiotka tak łatwo si ę zakochalam czemu to jakaś kara już nie moge tego wytrzymać jutro znowu sie z nim zobacze a jak go widze to za[pominam jak sie oddycha nie mam sily nie chce mi się zyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie daje rade
napiszcie coś błagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiec...
a nie lepiej sobie odpuscic? jeszcze sie zakochasz nie raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie daje rade
ale ja nie umie jeszcze nigdy tak mocno w nikim nie bylam zakochana wogóle nie śpie nie jem nie mam si ły na nic non stop płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie daje rade
ale on teraz jest a potem wyjedzie nie wiem czy nawet będzie chciał nie wie ze jestem w separacji zaraz się upije tym winem do reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam ja bym poszla w tym czasie do fryzjera, zadbala o siebie, umowila sie z nim na spotkanie. nie nastawialabym sie za bardzo ale przynajmniej bym wiedziala ze cos z tym zrobilam. upijanie sie nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie daje rade
wiem ale kompletnie sobie nie radze nigdy tak nie mialam jak go zobaczylam odrazu mi się podobaał ja chyba jemu tez pierwszy zagadal itp ale on wyjedzie i jeszcze jestem rozwódka czemu mi sie zycie tak pierdoli rycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce byc brutalna...ale byc moze dlatego jest tak zle bo nie chcesz wziac sprawy w swoje rece? no jaki sens ma plakanie? piszesz.. "nie licze na milość dla niego bylam tylko zabawką" czy on cie wykorzystal??? jesli tak to olej palanta, jesli nie to walcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie daje rady
nie nie wykorzystał był i jest mily cudownie sie uśmiecha i zachowuje jak by chciał być ze mną ale wyjedzie więć nic z tego nie będzie i jeszcze ten fakt ze jestepo rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie daje rade
rycze mam wielkiego dola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie daje rade
jak go zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie daje rade
mam kaca muszę iscv do pracy znowu go zobacze nie chce bo to boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×