Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdumiona ja

Te forum jest przesiaknięte penisamiO

Polecane posty

Gość prawdziwy socjopata
to stary cap z f50 na f23 wystepuja jako wzgardzacz:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja siem pytam
uu na f23? a bywalo sie tam bywalo ;) ale jakos rok temu ,jego chyba jeszcze nie bylo wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
Witam cię, pochodzę z rodziny inteligenckiej, rodzice byli lekarzami, dziadek byl inzynierem, filantropem, podróznikiem, babcia byla kobietą skromną calkowicie poswięconą rodzinie. Pochodzę z Gdanska. A ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja siem pytam
nekrofilia to ,to samo co sex? :O a na jakiej podstawie tak twierdzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
napisalem w tamtym temacie wszystko na ten temat. Stosunek z osobą zmarłą to seks taki sam jak z osobą zywą, czynniki ktore roznia ten rodzaj seksu od seksu klasycznego, to temperatura i zaangazowanie partnera, są to zbyt skromne kryteria by zaliczyć tą forme do czegos nienormalnego. Poza tym, nie istnieje dla mnie pojęcie normy, nikt tego nie ustala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socjopata ty naprawde powinines zmienic nick na psychopata... znajdz osobe ktora tak samo mysli jak t... ty bys to zrobil???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja siem pytam
no tak nikt nie ustala ale ogolem przyjete sa pewne normy i zasady a to co ty opisujesz niestety ale wychodzi daleko poza granice przyzwoitosci i normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
mysle ze niemiałbym oporów jesli warunki byly by odpowiednio kameralne. Starałbym sie nawet zadowolic nieboszczke seksem oralnym, skupiając sie na zimnych płatkach jej cipki. Niestety problemy natury prawnej i finansowej uniemozliwiaja mi powyższej aktywnosci. Daje rade w inny sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja siem pytam
:O cos czuje ze w psychiatryku chyba internet podlaczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz bzdury tylko dlatego zeby zwrocic na siebie uwage... to co piszesz jest obrzydliwe i jestem pewna ze nawet bys jej nie dotknal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
"no tak nikt nie ustala ale ogolem przyjete sa pewne normy i zasady a to co ty opisujesz niestety ale wychodzi daleko poza granice przyzwoitosci i normalnosci" oboje wiemy ze nie jesteś Marią Skłodowską Curie, więc zostawie rachunek prawdopodobienstwa z ktorym sobie po prostu nie poradzisz i wyjasnie ci to tak, norma jest czyms przyjętym w konkretnym srodowisku przez większosc, jezeli liczba osob opowiadająca sie za daną cechą/zjawiskiem = >50% to przyjmuje sie to za norme, jednak gdybysmy teraz wzieli z kazdej populacji po 1% osob ktore uwazają za norme zjawiska, ktore większosc uwaza za cos nienormalnego i umiescili te skrajne jednostki na danym terenie, to stworzyli by oni grupę w ktorej odchylone od normy zjawiska staly bys sie normą taką jak oddychanie tlenem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
" zdumiona ja" Jezeli jestes w stanie sfinansowac kameralne pomieszczenie z lodówką na zwloki taką jakie posiadają firmy oferujące kompleksowe uslugi pogrzebowe, i jestes gotowa wziasc na siebie wszelkie reperkusje prawne, przyjade osobiscie, i nawet pozwole ci nagrac material wideo na ktorym bede smakowal chlodnej, kojącej cipeczki denatki, pod warunkiem ze bedzie w moim typie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty oczywiscie sie do nich zaliczasz... napewn nie zgromadzil bys tylu ludzi aby stanowili wiekszosc... jest chyba baaardzo niewiele osob ktora tak sadza jak t... a to co ty wyglaszasz jest chore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja siem pytam
zakladajac ze do tego 1 % dolaczyloby sie jeszcze wiele innych osob co jest watpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
dla jednych chore jest spółkowanie z nieboszczką, dla innych to ze TVN nagrywa spotkania wiernych na Jasnej Górze, jeszcze inni za chorą uwazają kwantową teorie pola a jeszcze inni za chorych uwazają samych siebie. Ile ludzi, tyle opini...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
" moze byc juz rozkladajaca sie?? " Nie bawia mnie takie perwersje. Preferowalbym jedynie nieboszczke ktorej zgon nastąpil maximum 72 godziny temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja siem pytam
mowiac potocznie doszukujesz sie w gownie zapachu:O cos co jest obrzydliwe to po prostu jest i tyle i nie ma co tu bredzic glupot ze to jest normalne,masz cos nie tak z glowa i to jest ten powod dla ktorego tak twiedzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde jestes zabawnym gosciem i to co mowisz jest szokujaco interesujace. lubisz na siebie zwracac uwage ale nie uwierze w to nigdy ze bys tak zrobil predzej bys zniosl jajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
"cos co jest obrzydliwe to po prostu jest i tyle i nie ma co tu bredzic glupot ze to jest normalne" nie ma, powtarzam nie ma bardziej klasycznego przykladu głupoty niz powyższa wypowiedz. Cos co jest dla ciebie obrzydliwe ma byc obrzydliwe dla wszystkich. twoje rozumowanie to rozumowanie nazistów. Będąc dzieckiem obrzydliwe dla ciebie bylo wsuwanie czyjegos języka do twojej jamy gębowej, dzis jako osoba domyslam sie dorosla, uwazasz to za rzecz normalną bedącą cześcią pocałunku. Mysl o braniu do ust narządow plciowych ktore miedzy innymi sluzą wydalaniu moczu, kiedys gdy twoj umysl nie byl jeszcze rozwiniety, moglo doprowadzic do powaznych zaburzen i chorob psychicznych, dzis jest to tylko forma seksu ktorą jedni lubią inni nie, a wiekszosc powszechnie toleruje. Przemysl to, ale nie widze dla ciebie ratunku. Byc moze jestes dobrym czlowiekiem a niezbyt chojnie obdażonym IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja siem pytam
szczerze mowiac to niewiele mnie interesuje co sadzi o mnie osoba twojego pokroju tak jak mowie,najlepszym dowodem na to czy stosunek z denatem czy denatka jest normalny czy tez nie dalaby ankieta i niestety ale przegralbys z ogromna wiekszoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
oczywiscie, ale moje preferencje nie są wyznacznikiem mojego ilorazu inteligencji. Ty uznajesz za ogolnie przyjęty normy rzeczy, ktore inni rowniez tak oceniają, ja uwazam inaczej bo po prostu mam inne spojzenie na swiat, ktory i tak uwazam za jeden wielki klozet i raczej nie da sie go usprawiedliwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrtaaa
w 100% zgadzam sie z zalozycielem tematu! Wy mnie pietnujecie bo ja uprawiam sex ze zwierzetami! A ja to lubie i juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Socjopata-Powrót
Będe konczył, atmosfera gęstnieje, jestem raczej osobą niesmiałą w towarzystwie. Polecam powieści Thomasa Harrisa i zrozumienie psychoportretu doktora Lektera, zaloze sie ze przyznacie ze inteligencja i zdolnosci tej osoby znacznie was przewyższają i to raczej nie ulega dyskusji, a czy uznacie jego preferencje za normalne? Miłej lektury. Dobranoc. Memento Mori

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo bylo to brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrrtaaa
Papatki socjopato!Jutro porozmawiamy bo widac sie dobrze rozumiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do "no to ja siem pytam" bo madrze mowi... a ty martaaaa rzeczywiscie z nim pogadaj moze stworzycie cos razem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×