Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wulgarna_sucz

Niech ktoś założy jakiś perwersyjny temat bo

Polecane posty

Gość vitaaaaa
czemu ograniczyc? czasu ci szkoda na takie rozwijające umysl rozmowy ? o tzw dupie maryny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kościelny Wacław
zapraszam na mój topik i do przyniesienia jutro obfitych pieniędzy na tacę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No jakoś mam do niego pociąg... :classic_cool: Fascynuje mnie :P Coś mi kiedyś mówiłeś, że Ciebie też... :classic_cool: :D Aha sam mnie tak zaprogramowałeś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ze kreci, ale ze mu kibicuje :D wg ostatnch plot nie mozna mnei o nic obwiniac w moich projektach, one wlasnym zyciem zyja, do tego jakies zbugowane sa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa jasne kibicujesz :D Tak jak z tym cionżowym pewnie :D :P' Oj żyją własnym życiem. :classic_cool: Jak moje włosy na głowie od samego rana :O A swoją drogą jak będziesz pudował :D jakieś nowe projekty to nie dawaj im tyle funkcji co... innym :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co... ale masz podle zagrywki :D :D teraz zastanawiam sie czy ty moja jestes narpawde, bo ja bym takiego tworu nie wymyslil chyba :D jakby co to skrepuje im raczki bardziej, to nie beda mialy tyle, ekhm, wolnosci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam podłe od razu :D :P Hahaha :D Nie no... Twoja Twoja... tatku... :classic_cool: :D :P Pewnie mam po Tobie wary i dlatego Ty też nie chcesz ich publicznie pokazywać :D Ej ej wszystko tylko nie rączki :D heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no tego bym ci nie zrobil :p arogancja, wulgarnosc, siersc... ale nie wargi :D :p a widzisz, to juz wiem czym ci grozic jakbys sie rozfikala za bardzo :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ej daj spokój z tą sierścią, nie wszyscy muszą wiedzieć :O :D No masz mnie teraz czym szantażować :P Ale spoko, też coś na Ciebie znajdę :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie nic ciezszego od cionsz nie znajdziesz :D :p nie tak latwo w kazdym razie :classic_cool: ale siersc przeciez masz ladna, nie masz sie czego wstydzic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Haha to się jeszcze okaże. Planuję Cię permanentnie inwigilować. :classic_cool: Nie, nie ciesz się. To nic perwersyjnego:classic_cool: :D :P :D Dziś ją wyczesałam więc wyjątkowo dobrze się prezentuje :classic_cool: :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D no dobra, miejmy to za soba... czego foty wklejalas jeszcze? :D jak tak poszperac to wyjdzie caly projekcik na tej focie cos mi sie zdaje :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×