Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aisha11

opowiem wam cos-co myslicie?

Polecane posty

Gość aisha11

zdazylo sie raz ze Tunezyjczyk podszedl do mnie w clubie na parkiecie i zaczal ze mna tanczyc. nie tancze z obcymi,ze tak to nazwe, wiec odeszlam pare krokow na bok. on nie dawal za wygrana i odchodzilam tak kilka razy zeby zrozumial ze nie chce z nim tanczyc. po czesci tez myslalam sobie ze chce mnie po prostu wyrwac do lozka, sorry ale na imprezach 90% facetow tego szuka, i pomyslalam ze jesli mam racje to da za wygraną i odejdzie. ale, jak piszę, tak sie nie stalo. stwierdzilam ze moze nie szuka jakiejs latwej i zatanczylam w koncu z nim jeden taniec. okazalo sie ze tanczy swietnie... jakos strasznie odbrze czulam sie przy nim :) zatanczylismy jeszcze dwa utwory podczas ktorych rozmawialismy. poniewaz wszystko stalo sie kolo 4 rano chcialam juz wracac do domu ( bylam jeszcze z kolezanka). stwierdzil ze mnie odprowadzi. podal mi plaszcz, a rzadko spotykam takich facetow. wychodzac wzial mnie za dlon. spojrzalam na niego ze zdumieniem i powiedzialam grzecznie ze sobie tego nie zycze. byl zaskoczony tym ze jak to mozliwe skoro tanczylismy razem a teraz go za dlon nie chce trzymac.. dodam ze na koniec wymienilismy sie nr kom i powiedzial zebym to ja zadzwonila jak bede chciala. nie rozumiem mentalnosci i zachowania wyznawcow islamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej ty masz z 15 lat
nie??? ale infantylna wypowiedz ...ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha11
dlaczego infantylna? nie rozumiem.. a czytales/las to w ogole (?) nie ma 15 lat za to mam male doswiadczenie z facetami a tym bardziej wyznawcami innych religii niz katolicyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha11
czy ktos tu zna sie na takich przypadkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha11
plissss;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aisha być może trafił Ci się naprawdę fajny gość, ale szczerze mówiąc nie wierzę w to :( Miałam identyczną sytuację! to był Arab! był milutki, grzeczny, nawet aż za bardzo! do czasu! jak przez kilka spotkań nie dostał tego czego chciał (czytaj sex) to zmienił się o 180 stopni. na szczęście nic mi nie zrobił, bo zawsze spotykałam się z nim w miejscach publicznych! ale nasłuchałam się jaka to ze mnie "cnotka niewydymka" - coś w tym stylu, bo nie mówił za dobrze po polsku :D, miałam wtedy 22 lata! od tamtej pory bardzo zraziłam się do muzułmanów! nie wiem może generalizuję, ale już nie chcę sie o tym przekonywać na własnej skórze :D Mam męża Polaka i jestem szczęśliwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfds
on cie chce przeleciec... ty tez ale udajesz ze nie... nie wiem w sumie kogo mozna uznac za wiekszego idiote w tej akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×