Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asa xxx

rurki...

Polecane posty

Gość asa xxx

rurki powinny nosic tylko osoby szczuple choc nie mowie ze jakies wychudzone lask albo bez figury...najbardziej przeciez pasuja do dlugich nog :P a te dziewczyny ktore maja figure typowo kobieca tzn szczupla talie ale szerokie biodra i do tego krotkie nogi moglyby sobie odposcic :| moim zdanie rurki wogole nie pasuja do takiej figury...i jak widze taka ktora na sile nosi te rurki bpo są w modzie to mi jest jej zal poprostu :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko chyba jesteś do tyłu
rurki juz wychodzą z mody, zobacz jaki teraz fason spodni króluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asa xxx
jakos nie wyglada zeby wychodzily z mody... :/ ciagle widze te nastolatki ktore chyba nie posaidaja innego typu spodni...a pozatym w sklepach innych tez znalezc trudno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko chyba jesteś do tyłu
no jak wzorujesz sie na nastolatkach to gratuluję "gustu".:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chrzanic mode :)) Chodz w tym w czym sie dobrze czujesz a nie kopiuj tego co nosi 70% dziewczyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie rurki są teraz we wszystkich sklepach, osobiście jestem dość niska i uważam że rurki skracają ale muszę się sporo naszukać żeby trafić na inne spodnie niż rurki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam lubie rurki i uważam,że w tym kroju jeszcze wyglądam najlepiej:p Dzisiaj kupiłam sobie różoweeeee❤️ kocham je:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×