Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lekkopuszysta

Białe spodnie...tylko dla chudych dziewczyn?

Polecane posty

Gość lekkopuszysta

hej jak myslicie?jakie jest wasze zdanie?? czy biale spodnie tylko dla mega chudych dziewczyn??? nie mowie o ruzrkach czy laginsach ale np o prostych spodniach z grubszego materialu nieprzeswitujace...sama mam 165 i 66 kg;/ jestem proporcjionalna wiec nie mam wielekiej pupy czu brzucha poprostu wszedzie troszke wiecej chcialabym miec biale spodnie..widze ze wiele dziewczyn nosi nawet "grubasek" i podoba mi sie...sama marze o bialych prostych troszke grubszy material...do tego kalpiki na malym obcasei - zeby bylo wygodniej...jakie jest wasze zdanie?moze macie same takie spodnie..jak sie w nich czujecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasds
biale troche pogrubia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkopuszysta
no wlasnie znam opinie ze bialy pogrubia..ale czasem jak widze dziewczyne lekko przy tuszy i jest ladnie ubrana to nie razi...podoba mi sie np buciki czarne na lekkim obcasie biale spodnie wlasnei z szerszymi badz lekko rozszerzanymi nogawkami bron boze obcisle i jakis ladny top..elegancko ..tez mi sie nie podba jak dziewczyna zaklada co sn amaxa obcislegho gdzie sie wszystko wylewa...chodzi mi zeby byly dobrze dobrane..poszukam w necie moze jakis fotek - choc przewaznie sa zdjecia tylko chudych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludzik123
biale spodnie beda w porzadku jesli beda ladnie dobrane ale nie popieram kontrastow do tego bo mocne ciecia skracaja sylwetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkopuszysta
hmm..a co proponujesz? wlasnie rozmawialam zkolezanka ona tez nei nalezy do szczuplych i ma takei spodenki i slicznie w nich wyglada poprostu na nia szyte:) podpowadajcie dziewczyny bo ja sie nei znam zabardzo na "zasadch" co wydluza, pogrubia co pasuje nie pasuje itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam kiedys program z Trinny i Susannah (TVN Style), i one powiedziały, żebyśmy nie ulegały stereotypom, i że puszyste kobiety też mogą nosić białe spodnie i świetnie w nich wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekkopuszysta
no wlasnie pamietam...i jescze z tym gejem w okularach on tez babeczkom doardzal biale spodnie z prostymi szerszymi nogawkami i wygladaly bardzo ladnie:) bede teraz szukac po sklepach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam białe
ja mam białe spodnie, rozmiar 42, tylko to są lniane szwedy i wcale grubo w nich nie wyglądam :D i żeby nie było tak twierdzą inni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suprice
Chyba wszystko zalezy od kształtu tyłka Ja mam 38/40 i mam wrazenie, ze w białych spodniach moja pupa wyglada jsk szafa gdańska z lustrem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×