Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie znam się

co to za marka ONLY warto czy nie?

Polecane posty

Gość nie znam się

Witajcie tak jak w temacie. Nie mam nic w szafie only i nie wiem co to za marka ( wiem wiem gdzie ja się uchowałam:)) A może to jakiś szajs tak jak orsay? bo spodobały mi się biodrówki na allegro są właśnie only a ja nie wiem czy zaraz ten sztruks się nie przetrze, może kijowo wykończone no nie wiem czy któraś ma coś tej firmy i mnie uświadomi? Na zdjeciach niby spoko ale wiecie zdjecie to nie to samo czy real więc się waham doradźcie http://www.allegro.pl/item352179909_boskie_czekoladowe_sztruksy_biodrowki_36.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up up0000000000000000000000000
pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamsa
markę only można kupić w sklepach Vero Mody. Z jakością bywa różnie, w miarę solidne są kurtki i bluzeczki, ale kupiłam sweterek only i sie rozciągnął, spodni nigdy nie mialam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecg zgadnę autorka
robi sobie reklamę swojego produktu z allegro.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znam się
o to ty może w totka zagraj jak taka wróżka jesteś:). jak bym chciała sobie reklamę robić to bym was cały czas zadręczała jak ta babka z tymi czółenkami bodajże wczoraj. Tak na serio mieszkam na takim zadupiu że zakupy przez internet to po prostu wybawienie jedyny minus że się przymierzyć i pomacać nie da. Ale ok i tak mój wybór nie chcecie sie wypowiedzieć to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×