Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana OLLLAaaa

Powiedzci mi co on wniej widział

Polecane posty

Gość załamana OLLLAaaa

Zostawił mnie dla takiej jednej...Rozchichotata ubierała sie na kolorowo.Gaduła akropna ale przed facetami udawała wstydliwą:O Chodząc wiecznie się potykała.była nie punktuna.najgorsza studentka wszystko zaliczala po terminach intelektem tez nie grzeszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana OLLLAaaa
chodziła strasznie szybko i mało kobieco.Była przerazliwie chuda 165cm i 46kilogramow:Oja przy tym samym wzroscie mam 50kg i uwazam że jestem za chuda aona o już w ogole tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana OLLLAaaa
biust chyba AA wypustki jakieś..:O:OCo mu sie w niej spodobało to ja nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj
szukasz sesnsu? w zachowaniu faceta? szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana OLLLAaaa
Odpowiecie mi czy zobaczylibyście coś w takiej kobiecie?:O czy tylko to jemu na głowe upalo...Ja bym to zniosła gdyby ona była lepsza odemnie ale nie jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertz123
a może lepsza w łóżku i nie nudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem
sa gusta i gusciki, widocznie zawrocila mu w glowie na chwile, jak nie jest glupi to przez ta glupote (mam nadzieje ze toprawda co o niej pisalas) jej dojrzy twoja figure (to chyba tez prawda) intelekt(bo mm nadzieje ze nie jestes jak ona) i urode i cala reszte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za facetem nie nadążysz
widocznie coś mu się spodobało... niekoniecznie to co widać na pierwszy rzut oka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele...
Nie przejmuj się, nie rozpamiętuj, nie szpieguj, nie porównuj...Za rok będziesz się z tego śmiac i dziękowac Bogu, że Cię ten dupek zamienił na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhahaaa
no prosze cie..przeciez ona mogła si ewyac interesujac ai mowie to jako facet. Pewnie nieco zwariowana pełna optymizmu z młodziencza radoscia zycia...a że nie była najlepsza studentką coż ztego?:Ochyba nie była taka głupia skoro w ogole studiowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahhahaaa
heh:Djaktos ie potykala?::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj
i jeszcze jedno jakbys zobaczyła te szmate z ktora mnie zdradzil moj byly - dostalabys rozstroju nerwowego takie cos mozna bylo dotknac tylko po dropach - i tak tez bylo nie bede wklejac linkow z naszej klasydo jej fot bo nie jestem chamska konkluzja - jak facet mysli i patrzy fiutem - to tak to wlasnie jest! ps. choc jak sie zeźle to wkleje i juz! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehess
hahaahha ma racje ty tego nie widzisz bojestes kobietą ale mezczyzni inacze patrza dla niego moze była... bardzo kobieca z poczuciem humoru pełna zycia i to mus ie spodobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehess
jakby patrzył fiutem to by przeciez na brzydule nie poleciał.Wie była brzydka czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehess
wklejsz bo ciekaw jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez jaj
co ty gadasz - fiut ma jedno oko i zawsze w ciemnicy siedzi - to co moze zobaczyc? jak fiut zobaczyl twarz jak fiut to rozpoznal swoj swego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaręczona dawno temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój przystojny sąsiad
niedawno ożenił się, dziewczyna z wyglądu mało atrakcyjna. Jak ją pierwszy raz zobaczyłam pomyślałam sobie - gdzie on ma oczy??? Tyle ładnych dziewczyn wokół niego sie kręciło, a on wybrał taką szarą, chudą niepozorną myszkę...Jeden wieczór w jej towarzystwie sprawił, że już nie dziwię się - dziewczyna jest radosna, promieniuje z niej jakieś ciepło...w duecie tworzą sympatyczna parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×