Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

binia87

woda toaletowa, tester?

Polecane posty

Dziewczyny, tak sie zastanawiam co lepsze, woda toaletowa, czy to samo tyle ze jako tester? moja mama uwaza ze tester lepszy bo silnijeszy zapach, ja np. uwazam ze moze i silniejszy ale szybciej traci swoja won, z reszta jakos tak mi dziwnie zakupywac tester, a Wy jak sadzicie? mam wlasnie do wyboru woda toaletowa pewnego zapachu lub tester znalazlam na stronie inetretowej taki sklep z perfumami i teraz nie wiem co zamowiac :) bardziej jestem skora do waody toaletowej a nie jego testeru, ale chcialam poznac wasze opinie, bede wdzieczna za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka111
Mam znajomego który sprzedaje perfumy i pytałam go czy tester faktycznie jest trwalszy, powiedział że to bzdura, ludzie sobie to wymyślili a prawda jest taka że tester niczym się nie różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, rowniez tak mi sie wydaje, jedyne co to tester moze byc mocnijeszy na pierwsze momencty prysniecia- jako ze jak testujemy w sklepie to aby poczuc i potem sobie niuchac, ale szybciej sie ulatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tester to tester
nie ma niczego innego oprocz nalepki ze jest testerem tylko po to by ludzie nie otwierali kolejnych butelek by sobie sprawdzic zapach :O to sa straty dla sklepu, ludzie ktorzy decyduja sie kupic produkt potem i tak zawsze siegaja na ten ktory stoi gdzies tam z tylu bo te pierwsze kazdy otwiera i testuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego wlasnie w perfumeriach sa testery, ja np. jezeli nie ma owej buteleczki z nalepka, to nie psikam sie, logiczne, to tak jakbym otworzyla jogurt w sklepie sprobowala i zostawila, co innego jesli jest degustacja :) - czyli tester chodziło mi poprostu o motyw czy tester rozni sie czyms od oryginalnej wody toaletowej, ale z tego co napisała milenka111- nie, jedyne co to bym pokusila sie o stwierdzenie ze tester szybciej sie ulatnia, a na poczatku ma mocniejszy zapach- ale jaka parwda calkowita to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest taki sam co zwykly
perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wtedy tez pytanie dlaczego tester jest tanczy o te pare złoty, nie jakas bagatelna roznica, no ale jest ciutke tanszy, moze dlatego, ze teoretycznie nie jest na sprzedaz, w tym sklepie jednak znalazlam, albo jest do ogolnego uzytku- wlasnie np. w perfumerii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenka111
Testery są tańsze dlatego że sprzedawcy zawsze dostają je taniej od producenta :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tańszy bo sprzedają go w internetowych sklepach np w tekturowym nie-firmowym opakowaniu i często bez dekoracyjnej zatyczki. jeśli to ma być prezent to oczywiście raczej kupić normalny perfum z zatyczką i oryginalnym opakowaniu ;). tester kupować dla siebie. zapach i trwałość.. nigdy nie zauważyłam różnicy pomiędzy testerem a nie-testerem. myślę że są tańsze bo chodzi o te detale designerskie ( pudełko/ zatyczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×