Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tell me whyyy

zabezpieczenie. a jednak ciaza.

Polecane posty

Gość tell me whyyy

czy ktporas z was miala taki przypadek,ze prezerwatywa nie pekla, nie zsunela sie a mimo to zaczyscie w ciaze? jak to sie moglo stac skoro sie zabezp.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek wiejski
a ty tak miałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tell me whyyy
ja tak nie mialam ale czytalam o tym i jestem pelna zdumienia oraz obawy,ze mimo,ze sie zabezpieczamy mogla bym zajsc w ciaze:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę w takie rewelacje
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tell me whyyy
kacha powiedz mi jak to mozliwe? przeciez nieuszkodziona chroni na 100% ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
nie mialam tak nigdy a czy to mozliwe wogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tell me whyyy
skoro sa osobny ktore tak twierdza to jednak mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale nie wierzę
takim osobom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic po za nie uprawianiem seksu nie chroni w 100%. Prezerwatywa ( nieuszkodzona) to tylko 97 % pewności :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tell me whyyy
"uszkodzona" prezerwatywy sa testowane w zakladach produkcji chyba,ze "uszkidzi" ja ktos specjalnie albo uprawia hardcore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppetit
moze ci co mowia ze wpadli przez nieuszkodzona prezerwatywe poprostu nie zauwazyli uszkodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppetit
polecam dodatkowo uzywac globulek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezerwatywa to nie
100% tylko 80% nasienie wydostaje się także przed wytryskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppetit
prezerwatywa to nie - i co z tego ze nasienie wydostaje sie tez przed wytryskiem? myslisz ze prezerawtywa sobie z tym nie poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppetit
moim zdaniem to bledy w stosowaniu prowadza do wpadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tell me whyyy
to juz teraz nie rozumiem mowie,ze nasienie moze sie w nieznacznym stopniu wydostac przez lateks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppetit
tell me whyyy - ja w to nie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apppetit
jak wytrysk jest na zewnatrz a prezerwatywa nieuszkodzona to nie ma mozliwosci wpadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokój
5 lat jechaliśmy z mężem na przerywanym i jakos nie zaszliśmy i mowy nie ma o tym, że jesteśmy bezpłodni, bo gdy postanowiliśmy mieć dziecko to udało sie i to od razu, w tym cyklu w którym zaplanowaliśmy dlatego w takie bzdety nie wierzę, że komuś prezerwatywa nieuszkodzona, kilo globulek i tabletki zawidoły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tell my whyyy
i dobrze bo sie juz przerazilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna zajść w ciążę stosując prawidłowo prezerwatywę. W prezerwatywie znajdyją się milionny mikro porów przez które może przedostać się plemnik ponieważ jest mniejszy niż średnica pojedynczego mikr pora : \" Lateks jest materiałem, z którego wytwarza się wiele przedmiotów gumowych, np. rękawice czy balony. Jedną z cech tych przedmiotów jest możliwość rozciągania. Rozciąganie umożliwiają istniejące w gąbczastej strukturze gumy lateksowej otwory zwane mikroporami. Rozciągając gumę, powiększamy naturalnie występujące w niej małe otworki. Zazwyczaj pojedynczy por w prezerwatywie ma średnice wielkości 5 mikrometrów. To dużo, jeśli porównamy ją z wielkością plemnika - 3 mikrony, wirusa herpes - 0,3 mikrona, HIV - 0,1 mikrona, chlamydia - 1,5 mikrona, bakterii kiły - 1 mikron, rzeżączki - 0,5 mikrona. A przecież w prezerwatywie jest wiele mikroporów. Jak do tej pory, mimo usilnych prac w laboratoriach koncernów chemicznych, nie udało się wyprodukować takiej prezerwatywy, która nie miałaby mikroporów i żadnych wad. Wydaje się, że jeśli ma się ona rozciągać, to zawsze obecne w niej będą mikrootwory.\" Odsyłam do strony (jedna z wielu na ten temat w internecie): http://www.grabieniec.pl/pokaz_artykul.php?id_artykulu=559 --- KACHA112 Wierzę że mogłaś w ten sposób zajść w ciążę (stosując \"prawidlowo\" prezerwatywę). Wg danych: \"Dane austriackie podają, że poczęcie w takim przypadku zdarza się 3 parom, a badania angielskie, że 6-19 parom na 100 par rocznie systematycznie stosujących prezerwatywy\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuup
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×