Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stażysta

Staż - łączna ilość dni urlopu

Polecane posty

Gość Stażysta

Jestem na półrocznym stażu od 1.3.2008 do 31.8.2008. W momencie skierowania mnie do zakładu pracy Urzędniczka przekazała mi karteczkę informacyjną na której jest napisane: "ostatnie 2 dni przysługującego urlopu należy wykorzystać w ostatnim miesiącu odbywanego stażu lub przygotowania zawodowego" Ja to rozumiem tak, że za miesiąc sierpień przysługują mi cztery dni urlopu, za miesiąc lipiec i sierpień!, bo właśnie sierpień jest tym ostatnim miesiącem. Natomiast zakład pracy uważa, że w sierpniu przysługują mi tylko dwa dni za przepracowany lipiec. Ile w końcu przysługuje mi łącznie dni urlopu za cały półroczny staż? 10 czy 12 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sierpniu
przysługują ci tylko dwa dni za przepracowany lipiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stażysta
tzn. w marcu - 0 w kwietniu - 2 (za marzec) w maju - 2 (za kwiecień) w czerwcu - 2 (za maj) w lipcu - 2 (za czerwiec) w sierpniu - 4 (za lipiec i sierpień, bo w m-cu wrześniu już nie obowiązuje umowa) Dobrze napisałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dobrze napisałeś
możesz wszysktie wykorzystać w sierpniu. ja tak zrobiłam, ale niekoniecznie pracodawca może się na to zgodzić więc lepiej to z nim uzgodnij za wczasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×